Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada bombardıman görmek

Rüyada bombardıman görmek neye çıkar?

İyi günler, rüyamda bir bakanımız ile tanımadığım birkaç kişi, bir dostum ve ben toplantı yapıyoruz, bir ara dışarı çıkıyorum ve bir kaç savaş uçağı görüyorum. O uçaklar yakınlarıma doğru bombardıman yapıyor ama bana veya kimseye herhangi bir bir zarar vermiyor, toplantıya devam ediyoruz. 33, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada bombardıman görmek yorumu

Emre selam,

Rüyada bakan görülmesi güç, kuvvet, güçlü olmaya vesile olacak birileri ile tanışmaya ya da mevki sahibi birinin yardımını görmeye veya devlet kapısında istediğiniz bir işinizin olacağına işarettir. Rüyada bir toplantıya katıldığını görmek şu anda kendinizi hayatın akışına bırakmış durumda olduğunuzu ve bunu değiştirmek için arayışlar yaptığınızı simgeler. Rüyada savaş uçağı görmek rüyayı gören kişinin hayatında isteyerek bir değişiklik yapacağına delalet eder. Sıra dışı deneyimler yaşayacaksınız anlamına gelir.

Rüyada bombardıman görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında bir durum karşısında kendini çaresiz durumda hissettiğini ve o olayı çözmek veya durdurmak için gerekli gücü kendinde bulamadığına işaret ederken bir uçağın bir yeri bombaladığını görmek genellikle kişinin hayatında hep başkalarına bağlı olmak, kendini diğerlerinin yönlendirmesine razı olmak gibi huyu olduğunu ifade etmektedir. Bombardıman sonucu size ya da başkalarına bir zarar gelmemesi kendinizi çaresiz hissettiğiniz olayı kolayca atlatacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir