Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bombayla Bina Yıkılması

Rüyada bombayla yapı yıkılması neye işarettir?

Merhaba, bayanım, 3 ay önce eşimden ayrıldım, ortak evimiz vardı bende kaldı. Rüyamda bir ev gördüm, boşanmadan sonra bende kalan evmiş, aslında orası değil ve ben evi satmışım, sahibi ben değilim yani. Ailemle dolaşıyoruz, sanırım ben evin yakınındayım, ailem ara cadde gibi bir yerde. Birden bir saatli bombanın sinyal sesini duyuyorum, evin içinde değilim ama binanın yanındayım, bomba deyip koşmaya başlıyorum ailemin yanına koşuyorum, onlara bomba var diyorum. Bu arada bombanın sinyal sesi giderek hızlanıyor, oradan hızla uzaklaşıyoruz.

Sonra bombanın patlama sesi duyuluyor ve binanın tamamen yıkıldığını görüyoruz. Aslında çok uzakta değiliz, yangın falan da görmedim, sadece binanın yıkıldığını gördüm. Bize bir şey olmuyor. Sonra oradan uzaklaşıyoruz. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüya temaları Bomba patlaması, yapı yıkılması, aile ile dolaşmak, saatli bomba, bomba sesi, bomba sinyali, sinyal sesi, patlama sesi, binanın yıkıldığını görmek.

Rüyada bombayla yapı yıkılması görmek tabiri

Bomba rüya açıklaması bomba rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır. Rüyada bomba görmek tehlike anlamına gelir. Mutluluğunuzun tehlikeye girmesi, sorunlar yaşamak, mutsuz olmak anlamlarına gelir. Tüm davranışlarınıza daha fazla dikkat göstermeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada bomba sesi duymak, bomba patlaması görmek beklenmeyen, ani bir haber almaya işaret edebilir. Bomba patlaması sonucu binanın yıkılması ise kişinin kendini emniyette hissetmesine mani olacak bir gelişmeye işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yapı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bombayla Bina Yıkılması” için 3 yanıt

rüyamda sitemizdeki depoda bomba patlamış ben görmedim ama sonra benim suçlu olduğumu düşünüp hapse atıyorlar beni

bir askerin evimizin arkasındaki müstakil evi omuzuna aldığı fuze savarla evi bombaladığını gördüm ve o evin yanması.

Rüyamda görümcemle birlikte oturuyorduk balkonda karşıda yüksek bina dan Işık’lar saçıldığını gördük sonra patlama oldu bina çökmüş ben bakamadım gözlerimi kapadım açtığımda bina yoktu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir