Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bön Görmek

Rüyada bön görmek neye işaret eder?

Bugün rüyamda 4.yıl önce 24 yıllık evliliğimizi başka bir kadın için bozup, beni terk eden kocamın benim evime gelip geri dönmek için yalvarıp çok pişman olduğunu söylediğini gördüm. 4. yıldır görmediği 26 yaşındaki oğluna sarılması ve bizim şaşkınlıktan duyarsız kalmamızı gördüm ve eşimin  saçlarını uzatıp sapsarı olduğunu gördüm ama bir şey dikkatimi çekti, eski kocam bize boş gözlerle bön bön bakıyordu.

İkimizde 50 yaşındayız ve bu yaşta böyle bir trajedi yaşamak beni ölümden beter yıktı ve halen psikolojik tedavi görmekteyim, çünkü yer yüzündeki yapamayacak tek erkekti, benim ve herkesin gözünde nasıl böyle bir şey yapıp bizi sırtımızdan vuracak kadar kahpe oldu akıl alınacak gibi değil, 2 sene beni uyutmuş olması da benim ona olan sonsuz güvenimin salaklığımın bedeli oldu Her ne ise teşekkürler şimdiden

Rüyada bön görmek neye yorulur?

Rüyanızın iki ana unsuru var. Birincisi eski kocanızı görmek olup, Rüyada eski kocasını görmek, geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansıması olabilir. İkincisi ise eski kocanızın boş gözlerle size bakması olup, rüyada bön birini görmek bu rüya uyarı anlamı taşır, hayatınız hakkında düşünmeniz ve kimi hedeflerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini anlatır.

Rüyada bön olmak, bön olduğunu görmek veya bir yere, bir şeye bön bön bakmak, baktığını görmek gerçek yaşamınızda olayları ve işleri saflığa vurarak onlara gereken önemi vermediğinizi ve bu yüzden başınızın sık sık ağrıdığını işaret eder. Burada bön kelimesi ahkam, akılsız, aldanç, alık, anlayışsız, aptal, avanak, aymak, basiretsiz, beyinsiz, bilinçsiz, budala, ebleh, gabi, gafil, hımbıl, hödük, kaba saba, kafasız, salak, sersem, şapşal anlamındadır.

“Rüyada Bön Görmek” için bir yanıt

Rüyamda hiç istemediğim bir ortamdaydım. Sınav bittiği için orada olmak daha az rahatsız ediyordu. Normalde orada tek başıma olurdum. Tek başımayken zarar vermeye çalışırlardı. Ama orada yakın arkadaşımı yanımda otururken buldum. Yer yoktu ve bana sandalye getiriyordu. İzin isteyip dışarı çıktım, alt katta zeka özürlü biri ve kolu kırılmış sakat bir hocamı gördüm. Hoca sevdiğim biriydi. Zeka özürlü kız çok güçlüydü. Korktum ve ondan kaçmak istedim. Hocadan yardım istedim. Hoca yanına gitti ve Zeka özürlü kız hocanın kolunu acıta acıta kopardı ve bende korkudan uyandım. Bunların anlamı nedir? cinsiyet:kadın, yaş:19, medeni hali:bekar, ruh hali:karışık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir