Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyada boncuk görmek neye delalet eder?

Rüyada boncuk görmekRüyada çocukluk arkadaşım ve onun üç kız arkadaşı bir cafeye Türk kahvesi içmeye gidiyoruz. Kafe çok güzel, renk renk boncuklar ve süsler var, hepimizin kahvesi geliyor ve kahveler çok lezzetli, kahvenin adını soruyorum garson prenses kahvesi diyor, sonra o kızlardan biri hesabı ödüyor, 6 lira ödediğini duyunca çok şaşırıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada boncuk görmek yorumu

Rüyada bir kafeye gittiğini görmek sizin şu anda stresli bir zaman dilimi yaşadığınızı ve rahatlamaya, gevşemeye ihtiyaç duyduğunuzu temsil etmektedir. Bakınız kafe rüya tabiri sayfası. Rüyada Türk Kahvesi görmek rüya sahibi kişinin geleneksel değerlere sıkı sıkıya bağlı biri olduğunu simgelerken Türk kahvesi içtiğini görmek hayatının çok yüksek tempoda ve yorucu geçtiğini biraz molaya ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Rüyada boncuk görmek bir yakınının yaşadığı kötü bir olaydan ya da bu kötü olayın olumsuz etkilerinden kurtulacağını ve buna çok sevineceğinize yorulur. Rüyada boncuk almak ve boncuk bakmak aşık olmak olarak tabir edilir, rüyayı gören kişinin ayaklarını yerden kesecek, onu çok mutlu edecek bir karşılaşmaya işaret eder. Bir erkek boncuk aldığını görürse bu çapkınlık yapacağına veya eşini aldatacağına işaret eder.

Kafedeki süsler ise sizin hayatınızda yapmak istediğiniz değişimler için araştırma içinde olduğunuzu ve adım atmadan önce son kez daha durumu gözden geçirmek istediğinizi temsil etmektedir. Rüyanın devamında geçen ödemeyle ilgili kısım ise gerçek hayatta maddi konularda dikkatli olmak gerektiğini hatırlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir