Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Boncukçu Görmek

Rüyada boncuk dükkanı neye işarettir?

Merhabalar, öyle bir rüya gördüm ki vicdanım acıyor korkuyorum. Gerçekte Allah yazılı gümüş bir kolyem var, rüyamda bu kolyemi gördüm, boynumda takılıydı.

Bu kolyemin yanına bir nazar boncuklu başka bir kolye daha almak için bir boncukçuya giriyorum, dükkanda duruyordum ve birden bu kolye boğazımı sıkmaya basladı, ölüyordum az daha. Dükkandaki insanlardan yardım istedim kimse yardım edemedi. Allah yazılı kolyenin beni bu şekilde sıkması bana bir uyarı mı sizce?

Rüyada boncukçu görmek tabiri

Sena merhaba, gönderdiğin rüya gerçekten çok değerli anlamlar taşıyor. Sanki Allah yazılı kolyenin gücü sana yeterli onun yanına başka bir kolye daha taşıman gereksiz anlamı taşıyor gibi görünüyor, Allah’a güven onun koruması sana yeter, nazarla falan uğraşma diyor.

Rüyada boncuk satan, boncuk yapan, boncukçuluk yapan, boncuk dükkanı veya bu dükkanı işleten birini görmek çevrenizde iki yüzlü, riyakar, tehlikeli biri olduğunu ve zarar görmemek için ona karşı dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder

Rüyada boncuk yaptığını görmek, boncuk sattığını, boncukçu olduğunu görmeniz gerçek yaşamınızda birisi hakkında aklınızdan iyi şeyler geçirmediğini, kötü şeyler düşündüğünüzü simgeler.

Diğer unsurlara göz atmak gerekirse; Rüyada kolye görmek, sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Rüyada kolye takmak çevrenizde sevilen ve saygın bir insan olduğunuzu gösterir.  Rüyada Allah yazısı görmek, en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu / duracağınızı gösterir. Rüyada yardım istemek, bir olay ya da durum karşısında birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğunuza ya da yalnızlık içinde olduğunuza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir