Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Borç Ödemek

Rüyada borç ödemek ne demektir?

Rüyamda babama 500 TL borcum varmış veriyorum, koltukta oturuyor, alıp cebine koyuyor. O sırada çocukluk arkadaşlarım geliyor, oturuyoruz. Babam bir anda parasının kaybolduğunu söylüyor “verdiğin para yok” diyor “nasıl olur evdekiler falan almıştır” desem de babam arkadaşlarımın aldığını düşünüyor ama ses vermiyor. O sırada arkadaşlarım kalkıyor, babamda bana “kızım senin arkadaşlarından başka kimseyle görüşmedim, Esin benim ceketimi almıştı kesin o aldı” diyor.

Bu arada Esin arkadaşımı yolculamışım, merdivenleri inmiş, Gülden arkadaşımla konuşurken “parayı ben aldım” diyor “ama diyemedim ben aldım” diye dediğini dudaklarından okuyorum, kızgın ve kırgınlıkla eve giriyorum.

Rüyada borç ödemek nasıl yorumlanır?

Suzan merhaba, rüyada borç ödemek veya bir borcunu ödediğini görmek rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu borçlu durumun onu oldukça rahatsız ettiği ve biran önce bu borçlu halden kurtulmak istediğini ifade eder, bakınız rüyada borç sayfası.

Ancak rüyanın devamında gelişen olaylar reel hayatta birazda çevrenin etkisiyle maddi sıkıntıların bir süre daha devam edeceğini veya maddi meseleleri konuşmaya devam edeceğinizi temsil etmektedir.

“Rüyada Borç Ödemek” için bir yanıt

Selamun aleyküm.rüyamda yolda giderken elimde oyuncak araba vardı yürüdüğüm yol yokuş aşağıydı ve elimdeki araba bir anda hızla yokuş aşağı gitmeye başladı ve park halinde olan bir arabanın önüne çarptı bende hemen arabada birşey varmı diye baktım kul hakkına girmemek için.sonra arabanın sahibi 3-4 bayan geldi ne oldu araba bizim dedi ve arabayı birşey demeden kullandılar.daha sonra evlerine gittim bayanın eşi çıktı durumu söyledim beraber aşağıya indik arabanın üzerinde oyuncak vardı o ona birşey olmuş sandı ve ben 15 lira verdim arabanın zararını karşılasın diye sonra arabya baktık arkatarafta bir eğilme var dedi adam,bende ben öntarafa zarar verdimğimi söyledim sonra geldi baktı öntarafta bir sorun yok dedi.birmüddet sonra o adam benim evime geldi arabada birşey yok kul hakkına girmemişsin birdaha böyle birşey yapma dedi yani kul hakkına girdiğini zannedip olayı büyütme dercesine ve 15 lirayı bana geri verdi bende olsun yinede sizde dursun dedim almadı bende kul hakkına girdiğim insanlar vardı 5 lirayı adama sadaka niyetine verdim ve adam aldı parayı gitti(bu rüyayı görmeden önce bir konuda maddi kul hakkına girdimmi,girmedimmi diye sürekli sıkıntı içindeydim ve eğer girdi isem borcum 15 lira civarında idi) şimdiden Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir