Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Borç Verdiğini Görmek

Rüyada borç verdiğini görmek ne demektir?

Rüyamda bir kaç gündür sürekli borçla alakalı bir şeyler görüyorum. İki gün önce iki kişiye 50 ser lira borç verdim. Pek gönüllü değildim ama verdim. Dun gece de abimin bana 250 lira borcunu ödemeye çalıştığını gördüm. Ama ben ona bir şey söyledim o da borcunu istediğimi sanıp beni yanlış anladı.

Vermeye kalkınca da “valla almam, ben onun için söylemedim” diyerek almadım parayı. Bunun manası nedir? Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada borç vermek yorumu

Semih merhaba, rüyada borç vermek, borç almak konuları gerçek yaşamdaki maddi konuları simgeler. Son günlerde sürekli borçla ilgili rüyalar görmeniz gerçek yaşamınızda kafanızdaki maddi endişeleri işaret etmekte, finansal konuların bu sıralar zihninizi fazlasıyla meşgul ettiğini anlatmaktadır..

“Rüyada Borç Verdiğini Görmek” için 2 yanıt

Ben 29 yaşında evliyim ve bir çocuğum var, eğitim sektöründe kendi iş yerim var, bu sıralar biraz ekonomik sıkıntılar yaşadığımız bir dönemdeyim. Rüyamda köyümüzden tanıdığım bir ağabeyim birisine olan borcunu ödüyor ama biraz parası eksik öyle ödemek istiyor. Alacaklı adamla kavga etmeye başlıyorlar, o sırada rahmetli dedem o ağabeyin yanına gelip “boş ver gel kavga etme” diyor koluna giriyor, o ağabeyimizde dedeme olayı anlatıyor “Adil amca eksik kaldı, ne yapayım bu kadarını bari vereyim dedim, kavga ediyor benimle” diyor. Rüyada gördüğüm ağabeyi uzun zamandır pek görmüyorum ama iyi tanıdığım birisidir.

Görmüş olduğunuz rüya aslında bu aralar kafanızın maddi meseleler ile yoğun olduğunu anlatmaktadır ki zaten sizde bunu belirtmişsiniz ve durumun farkındasınız. Rüyanız ayrıca size bu meseleler karşısında sakin olmanız, paniğe kapılmadan sorunları sükunetle çözmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir