Kategoriler
Renkler

Rüyada Bordo Balık Görmek

Rüyada bordo balık görmek ne demektir?

Rüyamda bordo balık gördüm. Rüyada evde bordo renkli büyük canlı bir balık vardı, balık sürekli peşimden geliyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. yaş-37 bayan çalışmıyorum., evliyim.

Rüyada bordo balık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada balık görmek ile ilgili yorumları balık görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır. Rüyada balık görmek en iyi rüyalar arasında birincidir. Balık daima kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk demektir.

Rüyanızdan hayırlı bir iş, kazanç, fırsatın çok yakınınızda dolaştığı anlaşılıyor fakat siz bunun farkına varamamışsınız. İçinde bulunduğunuz durumu ve çevrenizdeki imkanları iyice tahlil edip bu imkanı kaçırmayınız.

“Rüyada Bordo Balık Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kitaplığa balık yerleştirmek
selamünaleyküm rüyamda bir evdeydim, güya evleneceğim ama daha tanımadığım bir kızın evindeydim. kız kapalı bir kızdı, bundan dolayı değil ama ilk başta kanım kaynamadı kıza. bir ara kitaplık tarzı bir yere bordo renkli balıkları yerleştiriyordum. daha doğrusu onlar oradaydı ve bazıları devriliyordu, bende düzeltiyordum. balıklar canlı değildi ve sertti, eğilip bükülmüyordu. sonra başka bir kız daha gördüm, bu kız hoşlandığım ve önceden benden hoşlanan, okuldan arkadaşım olan kızdı. kapalı kız ve diğeri ile beraber geziyorduk, ama diğer kız kapalı kızı baya kıskanıyordu. ama yanımızdan da ayrılmıyordu. rüya biraz karışıktı. rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamda kişisel gelişiminizin devam ettiğini ancak halen hakkınızda hayırlı olacak bazı kısmetleri görmediğinizi ya da bu şansın sizin için ne ifade ettiğini anlamadığınızı göstermktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir