Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bordo Bereli Görmek

Rüyada bordo bereli asker neye işarettir?

Merhaba, memur olarak görev yapıyorum. Yıllardır emek verdiğim bir yükselme konusu yetkisi olmayan kindar bir adamın engeli ile gerçekleşmedi. Halen şansım sürüyor ama yüksek olasılıkla olumsuz oldu. Eşimle beraber oldukça üzüldük. Haberi aldığım gün eşim ile ayrı illerde idik. Eşim o gece rüyasında mevcut olan beyaz renkteki arabamızı satarak biraz daha alt modelde başka bir beyaz araba aldığını görüyor. Ben ise rüyamda askerler görüyorum. Çeşitli üniformalarda subay ve astsubaylar görüyorum. En dikkatimi çeken ise birisinin “toparlanın binbaşı geliyor” demesi ve bordo bereli bir başçavuş idi.

Yaklaşık 10 gün sonra ise babamın bu işim için yeterince uğraşmadığını düşünerek birazda kırgınlıkla kendisini bir kaç gün aramadım. Rüyamda babamı ve annemi görüyorum. Babam oldukça sevinçli ve yüzü gülüyor. Bir düğündeler ve babamın takım elbisesi dikkatimi çekiyor.

Yukarıda anlattığım olayın üzüntüsü devam ederken ileriye dair planlar yapmaya devam ederken rüyamda büyük bir gemi görüyorum. Denizden çıkıp sahile vurmuş. Arkasından yüksek dalgalar geliyor gemi karada devrilecek gibi oluyor sağa sola kayıyor ben gemiyi elimle düzeltiyorum. Yorumlarsanız sevinirim

Rüyada bordo bereli görmek yorumu

Rüyada beyaz araba satmak fedakarlık demektir. Rüyayı gören kişinin yaşamında bir şey için sevdiği başka bir şeyi feda ettiğine / edeceğine yorulur. Rüyada beyaz araba satmak daha açık bir tabir ile özel bir yönünüzü, bir özelliğinizi ya da yeteneğinizi korumak ve başkalarından gizlemek için kimi şeylerden fedakarlık ettiğinizi işaret eder. Rüyada asker görmeniz ise sizin önünüzdeki tüm zorluklara karşın başarılı olmak veya elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak için çaba sarf etmeye devam etmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyadaki bordo bereli başçavuş ise içinizdeki idealleri ve değerleri koruyarak bazı şeylere çözüm aramanız gerektiğini ve bunu başaracak güce sahip olduğunuzu anlatmaktadır. Bordo bereli asker güç ve disiplin sembolü olup, mücadeleyi temsil eder.

Babayı ve anneyi görmek, özellikle babanın yüzünün gülmesi hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüyada görülen gemi genel anlamda kişinin iç dünyası, duygu ve düşünceleri hakkında bilgi verir, iş veya eğitim hayatında daha başarılı olmak için önüne çıkacak imkanları iyi değerlendirmek, sizi üzecek ya da zarar verecek şeylerle uğraşmamak için işin başında doğru karar vermenin yollarını öğrenmek gerektiğine, istemediğiniz ya da nefret ettiğiniz bir işi yapmamak için doğru seçim yapmaya işaret eder. Geminin büyük olması bu konunun hakkınızdaki önemine işaret etmektedir. Büyük dalgalar ise karşınıza büyük bir fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatı iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Bordo Bereli Görmek” için 6 yanıt

Ben Selimcan, Astusbay M.Y.O mülakatlarına girdim, 1 aydır haber bekliyorum. Yeğenim rüyayı gören kişi. Beni Astsubay olarak görüyor ve Dağda Pkk ile çatıştığımı görüyor rüyasında. Acaba bunun yorumu nedir ?

Selimcan merhaba, rüyaları görene göre yorumlamak genel adettir ama bazı zamanlar görülen hakkında da bilgi vermektedir. Bana göre yeğeninin rüyası senin asker olacağına işaret etmektedir.

İyi günler rüyamda çok büyük bir ordu var çok güçlü bir ordu ve bu ordunun 4 büyük komutanı var ve bu komutanların en büyüğü benim orduyu gölge gibi gördüm yani insanlar ve binalar siyahtı gökyüzü de kızıl dı bunu çok önce gördüm ve anlamı varmı merak ettim

Zeyyat selam, sayfada anlatıldığı gibi rüyada bordo bereli görmek güç ve disiplin sembolü olup, mücadeleyi temsil eder. Bordo bereli asker olmak ise kişini önündeki engellerden yılmaması gerektiğini, onları çözecek güç ve kuvvetin onda bulunduğunu temsil edebilir.

Rüyamda şehit olduğumu ve tabutumu taşıdıklarını gördüm bende bir yerden tabutumu taşıyan insanları ve askerleri görüyordum anlamı nedir bunun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir