Kategoriler
Renkler

Rüyada Bordo Elbise İle Düğüne Gitmek

Rüyada bordo elbise ile düğüne gitmek meali nedir?

Rüyamda bordo elbise giyerek düğüne gittiğimi gördüm. İstihare için rüyaya yattım. Rüyamda birinin düğününe gitmişim, elime beyaz üzerinde alın kısmında kırmızı taşlı duvak alıp götürüyorum, güya gelinin imiş.

Sonra ben bordo uzun bir elbiseyle gitmişim düğüne, herkes bayılıyor. Oyun oynamaya sıra geliyor, gidip uzun beyaz alt kısmında yeşil ve toz pembe çiçeklerin olduğu bir etek giyiniyorum. Ona da bayılıyorlar. Bu rüyanın yorumu nedir sizce? iyi çalışmalar

Kimden: Esin
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Uzgun
Anahtar kelimeler:
Beyaz duvak, kırmızı süs, bordo elbise, düğüne gitmek

Rüyada bordo elbiseyle düğüne gitmek nasıl yorumlanır?

Esin merhaba. Bordo rengin çarpıcı ve heyecan verici bir doğası vardır. İnsanları ve özellikle çocukları oyuna, eğlenceye, buluşmaya, sohbete davet eden bir karakteri vardır. Sizin bordo elbise giymeniz ve herkesin sizi beğenmesi güçlü sosyal yönünüzü simgelemektedir.

Düğüne gitmek hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini, Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyada düğünde olduğunu görmek aynı zamanda üzüntülü kimi duyguları, bağlılık ile ilgili korku belirtisini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada düğün görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bordo Elbise İle Düğüne Gitmek” için 2 yanıt

Ruyamda hayirli bir is sanirim bir dugune katilmak icin uzakta akrabanin evindeyiz, tatlilarda gordum. Sonra yatacaz annem yanimda odada baska misafirlerde kaliyor. Odanin duvarlarında kuslar konmus. Herkes uyudugunda etraf karanlik olunca bir bakiyorum beyaz guvercinler iki uc tanesi kanat cirpmiyolar ama kendi etrafinda havada donuyorlar ve isik saciyorlar, odada o karanlikta bir lamba gibi aydinliklar kolumu uzatiyorum konsunlar diye. icine koyuyom o halka gibi donmelerinin ve koluma konuyorlar ama ben sonra korkuyorum, kolumu salliyorum ucsunlar diye. bazilari ucuyor ama orada uyandim. 32, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Elvan merhaba,
Rüyada bir düğüne katılmak hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder, düğüne gittiğini görmek, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder.
Rüyada tatlı görmek iyi rüyadır. Sağlık, sıhhat, ferahlık, mutluluk mesajları verir.
Rüyada beyaz güvercin görmek Mutluluk verici, güzel haber almak demektir. Beyaz güvercin konması Güzel haberler alınacağını gösterir. Bakınız güvercin rüya tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir