Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Börek Pişirmek

Rüyada börek pişirdiğini görmek ne demek?

Ben sobada börek pişiriyorum. Sonra birkaç kez kedi miyavlaması duydum. Evde kedi aradım ama bulunmadım. Çamaşırlar asılı evin içinde kazağın koluna bir şey tırmanıyor.  Ben fare sanıp çığlık attım. Onu birisi çıkartıyor ama kimin çıkarttığını göremiyorum. Meğer fare değil kirpi imiş. Çıkartanın elinden kaçıyor. Kirpi olduğunu öğrenince fazla korkmuyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada börek pişirmek tabiri

Özlem merhaba. Rüyada börek pişirmek, börek yapmak, börek pişirdiğini, börek yaptığını görmek yaşamın tadını çıkarmayı iyi bildiğinizi işaret eder.

Rüyada bir kedinin sesini duymak, kedi miyavlaması duymak, gerçek yaşamınızda üzüleceğin bir haber alacağınızı işaret eder. Bilindiği gibi üzüntü ve sevinç yaşamın unsurlarıdır ve hayatımızda her zaman olacaklardır. İnsanlar için önemli olan her türlü şeye hazırlıklı olmaktır.

Evde asılı çamaşırlar yakın bir zamanda evle ilgili bir belanın uzaklaştırıldığını, bu beladan kurtulduğunuzu temsil ederken çamaşıra tırmanan kirpi yeni kararlara işarettir.

Rüyada kirpi görmeniz hayatınızda yeni bir döneme girmek olarak yorumlanır. Bu dönemde sert, radikal kararlar ( kirpinin okları) alacağınızı işaret eder.

“Rüyada Börek Pişirmek” için bir yanıt

Halamın rüyası şu şekildedir. Rüyada annem ile öteki halam (büyük halam) bizim köy evindeler. (köy evi eskiden varmış. Şu anda öyle bir ev yok, çok zaman önce yıkılmış) Rüyada ev düzgün durumda. Annem ile halam hamur hazırlayıp, saç böreği yapıyorlar. Börekleri yağlayıp bana veriyorlar. Ben de acele acele bu saçta yapılmış börekleri yiyorum. Annem , ben bir yandan pişmiş, yağlanmış börekleri yerken hamur hazırlamaya devam ediyormuş. Ayrıca rüyada çenemde uçuk/yara gibi bir şey var. Halamın rüyası bu şekildedir. Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir