Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Güzel Yemekler Görmek

Rüyada güzel yemekler görmek neye işaret eder?

Rüyamda börekler, çörekler, pastalar, kekler güzel yemekler gördüm. Ben Mercan ve Hollanda’dan geliyorum. Anneannem 10 sene önce vefaat etti. O vefat etmeden önce dedemle Almanya’da yasiyorlardi. Ben küçük iken bayramlarda, okul tatillerinde surekli anneanneme giderdik. Cocuklugumun bir kismi orada gecti.

Son haftalar ruyalarimda surekli vefat etmis anneannemin evine donuyorum. Orada bayram havasi var. Rüyamda onun mutfaginda buluyorum kendimi. Her yerde borekler, corekler, pastalar, kekler, tepsiler dolusu tatlilar ve güzel yemekler goruyorum. O güzel yemeklerden yedigimi goruyorum. Dedem ile anneannemi ise rüyamda hiç gormuyorum, onlar evde yoklar gibi.

Bir kac rüyada da onların evini gördüm. Eve girmeye çalışıyorum ve anahtar ariyorum. Bazen camdan girdigimi veyahut ciktigimi goruyorum. Bazen bahce kapisini acmakla ugrasiyorum. Sizde tum bunlar ne anlama gelebilir? Gönderen: Mercan. 18 Eylül 2012, 16:50.

Rüyada güzel yemekler görmek neye yorulur?

Mercan Merhaba, gördüğünüz rüya oldukça hayırlıdır. Rüyanız mutlu, neşeli, sağlıklı bir yaşam dönemi içinde olduğunuzu simgelerken, geçmişe olan özlemlerinizi işaret etmekte ve aynı zamanda kimi şeylerin cevabını aramakta olduğunuzu işaret etmektedir.

Cevabınızı aradığınız şeyleri manevi konular olma olasılığı yüksektir. Daha iyi manevi değerlere sahip olmak, mükemmele yaklaşmaya uğraşmak ya da daha derin konular olabilir. Bahçe kapısı açtığınız gün ya da rahmetli dedenizi veya ninenizi rüyanızda gördüğünüz gün o hayal ettiğiniz mertebeye ya da seviyeye gelmiş olacaksınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Güzel Yemekler Görmek” için 4 yanıt

Rüyada kek yemek

Değerli arkadaşlar, Sizin sitenizden bu email adresini buldum. Umarım kafamda ve rüyalarımda olan bu sorunu çözmekte bana yardımcı olursunuz. Önceden teşekkür ediyorum.
Ben bir oyrenciyim, 26 yasim var. Bekarim erkeyim. Ruyada ilk once uc tane pismis kek gordum, onlardan birini yedim ve ikisini sakladim. Birincisini yerken ailem de yanimda bulunurdu, bilhassa babam.
Daha sonra, bir ay sonra nerdeyse, uc tane ekmek gordum. Babam bana veriyordu. Ben birini bir miktar yedim, kalan ikisi kaldi.
Daha sonra iki hafta sonra, kar gordum. Her yer bembeyazdi. agaclarin aldinda kus avlayirdik. Yine ailem ordaydi. uc tane ordek yakaladim. Seslerini de esidiyordum. Sonra yemeye getirdikki, birini kacirdim.

Rüyada kek yemek her şeyi tek başına yapmaktan vazgeçip iş yükünü ve sorumlulukları paylaşmanız gerektiği anlamına gelir.
Rüyada Ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Ekmek yemek, yediğini görmek gerçek yaşamınızda maddi durumunuzda yükselişi ve karşınıza çıkacak yeni fırsatı sembolize eder.
Rüyada kar görmek, sık görülen rüyalardandır ve yağması iki şekilde yorumlanır ve yağış rüyaları önemli mesajlar verir. Rüyada mevsiminde yağan kar yağması görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır.
Rüyanın en önemli unsuru kuşların 3 tane olmasıdır ve açıklaması için rüyada üç görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada sofrada yemek görmek
Merhaba, ben rüyamda okuldan gördüğüm fakat normalde tanışmadığım bir erkekle aynı sofrada idim ve diyordum ki “biz yıllardır aynı sofrada yemek yiyoruz, fakat hiç tanışmadık” diyorum çocuk gülüyor “adın ne” diyorum “ateş” diyor, normalde adı ateş değil sonra gülerek yemek yiyoruz, öyle uyandım yorumlarsanız sevinirim iyi günler.

Rüyada sofra görmek, sevinmek ve mutlu olmayı ifade eder. Sofrada arkadaşınla neşeli bir şekilde yemek yemek mutluluk verici haber demektir.
Rüyanız, sevineceğiniz gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir