Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada bornoz görmek neye işarettir?

Rüyada bornoz görmekMerhaba, ben rüyamda eski sevgilimle karşılaştım önce. Arabayla geri geri giderken bana çarpıyordu. Ama bir sey olmuyordu. Karsilasmak icin bahane gibi bir seydi. Cok eski ve alakasiz bir arkadasimin oturdugu apartmanda oturuyormus güya evine gidiyoruz. Evin içi simdiki evinin aynisi ama dışı arkadasimin apartmani. O apartmani daha once gercek hayatta da hic gormedim. Geçerken balkon altindan eve girmek icin kafama yukarıdan bir sey dusuyor.

Tum ruya boyunca hic aci hissetmedim. Arkadasim ozur diliyor onlardan dustugunu soyluyor ama o beni tanimiyor ben de tanimamazliktan geliyorum. Eve girdigimde banyo yapmak istiyorum. Banyoyu gosteriyor eski sevgilim. Giriyorum. Bana ait olan Bornoz aynı yerinde duruyor. Bana ait olan kucuk bir toka duvarda bir civiye asilmis duruyor. Ama aynanin onunda buyuk iki tane bana ait olmayan toka sari saclar dolu 2 tane de tarak duruyor.

Yine bana ait olmayan bakim kremleri dis macunu var. Banyo da eski sevgilimin evindekinden daha farkliydi. Cikiyorum bunlar kime ait diyorum. Isine bak sen diyor. Tam tartismaya baslayacakken uyandim. Bana ruya boyunca kotu davranmadi, ama cok iyi davrandigi da soylenemez. Sustu genelde pek konusmadi. Bunun anlami nedir? Tesekkurler. sedos, 22, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz,

Rüyada bornoz görmek neye yorulur?

Sedoş merhaba,

Gördüğün rüya tipik bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup, kimi pişmanlıklar, vicdan azapları yaşadığını, kendini yalnız hissettiğini, onun boşluğunu henüz dolduramadığınız temsil etmektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsin.

Rüyada bornoz görmek cinsel yaşamla ilgilidir, samimi durumlarda yüzleşmek ihtiyacını simgeler. Rüyada bornoz giymek, bornoz giydiğini görmek kişisel ihtiyaçları veya gizlilik gerektiren konuları temsil eder. Bazı durumlarda görülen bornozun rengi önemli anlam taşıyabilir.

Renklerine göre bornozun yorumu

Rüyada yeşil bornoz görmek bekarlar için huzurlu bir evlilik isteği ifadesi olup evli olanlar için evlilik yaşamlarında huzur beklentisi taşıdığını gösterir. Kırmızı bornoz görmek ateşli bir beraberlik ifadesidir. Beyaz bornoz görmek evlilik yolunda ani gelişecek olayları işaret eder. Siyah bornoz görmek rüya sahibinin daha açık ve net olarak duygu ve düşüncelerini karşısındakine açması gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Bornoz Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Rüyamda yakın bir akrabamın evinde sevdiğim adamı banyodan çıkarken gördüm, yalnız o banyodan çıktığında bende de bornoz vardı ve bornozlar aynıydı, ben odaya geçtim oda beni izlemeye çalışıyordu. Bunun yorumu nedir? yardımcı olur musunuz.

  2. Bu rüyayı yengem görmüş benden size göndermemi istedi. Yengem dayımı bornozu ile kapının eşiğinde namaz kılmış dua ederken görmüş “neden böyle bornozla namaz kılıyorsun” diye yengem sormuş, dayım da cevap vermemiş. Bir de dayim ruyasinda kendini cok zayiflamis görmüş, şimdiden teşekkürler. 37, Kadın, evli, Ev hanımı.

    1. Güneş selam, bu rüya aslında “rüyada eşinin bornoz ile kapının eşiğinde namaz kıldığını görmek” şeklindedir.
      Yengenizin rüyası esas olarak yengeniz ile kocasının bir araya gelip, sakin ve mantıklı bir şekilde hayatlarının ( özellikle yaşamlarının manevi yönü ve özel yaşamları) muhasebesini yapıp, gerçeklerle yüzleşmeleri ve daha mutlu günlere kavuşmaları gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir