Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Sürü Arı Kovanı Görmek

Rüyada arı kovanı neye işaret eder?

Rüyada ada gibi bir yerdeyim, yemek yok ve rüyama göre arı beni soktuğunda vücuduma bal bırakıyor ve ben bu sayede beslenmiş oluyorum. Bir sürü arı kovanı var ben oturup arıların beni sokmasına izin veriyorum, canım acıdığı halde hatta kolum kanıyor, bir tane iğne kolumda kalıyor ben arının iğnesini çıkarıyorum 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada arı kovanı görmek tabiri

Rüyada ada gibi bir yerde olduğunu görmek çabalarınızın, gayretlerinizin karşılığını yakında alacağınızı işaret ederken orada gördüğünüz bal arısı, üstün gayretiniz ve çalışkanlığınız sayesinde, size yapılan tüm haksızlıklarla baş edip, başarı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler. Rüyada arı sokması genel anlamda gerçek hayatınızda size bir haksızlık edildiğini gösterirken arının vücudunu sokarak bal bırakması ve senin bu bal ile beslenmen reel hayatında sana yapılan haksızlığı lehine çevirme imkanın olduğunu ya da bundan bir ders çıkarıp bu dersi hakkında hayırlı olarak kullanacağını temsil eder. Rüyada arı kovanı görmek Etrafınızda dolaşan bir kısmetin farkında olmadığınızı ve onu kaçırmak üzere olduğunuzu simgeler. Alternatif olarak kovan takım çalışmasının önemini hatırlatır.

Rüyada arının sokması sonucu çektiğin acı ve iğneyi kendin çıkarman aslında hayatta gösterdiğin / göstereceğin mücadeleleri temsil ederken bunların sonucunun hep hayırlı olacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Bir Sürü Arı Kovanı Görmek” için bir yanıt

Merhaba, 21 yasindayim ve üniversite ögrencisiyim. Bayağa riskli olan hayalimi gerceklestirebilmem icin üniversiteyi birakmayi veya simdikinden kolay bir bölüm okumayi düsünüyorum. Simdi anlatacagim rüyayi dün gördügüm icin detaylari hatirlamiyorum.

Bir arının üzerine basıyorum (alerjim var) ve ayağımı kaldırdığımda ayağıma büyük camların yapıştığını / girdigini görüyorum. Etrafimdakiler yardim etmeyince kendim camlari cekmeye calisiyorum ve etim yirtiliyor. Bunun üzerine beni hastaneye götürüyorlar. Yüzleri hatirlamiyorum ama tanidik yoktu sanirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir