Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Boş Ev Görmek

Rüyada boş ev görmek ne demektir?

Merhabalar, ben çok sık olarak boş evler görüyorum. çok odalı ve bazen su ile yıkıyorum, bazende odaları sayıyorum, bu rüyayı çok görmeye başladım, hep aynı evi ve daha önce hiç görmediğim bir ev, bu gördüğüm rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada boş ev görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada aynı şeyleri veya benzer konuları tekrar tekrar görmek önemli bir mesajı işaret eder. Rüyada boş ev görmek iyi değildir, sıkıntıya veya üzüntü yaşamaya delalet eder. Aynı şekilde boş daire görülmesi de aynı anlamı taşır.

Buradan gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çektiğiniz ve bu sıkıntıları aşmak için çaba sarf ettiğiniz anlaşılmaktadır. Su ile yıkamak çabalarınızı simgelemektedir. Aynı rüyayı tekrar görmek size verdiğiniz çabalarda bir hatanız olabileceğini, bunu düzeltmeniz gerektiğini işaret ediyor olabilir. Sorunu yanlış anlıyor olabilirsiniz, boşa emek harcıyor olabilirsiniz veya daha iyi bir çözüm yolu olduğunu ancak sizin bu yolu bulamadığınızı işaret ediyor olabilir.

“Rüyada Boş Ev Görmek” için bir yanıt

Nasılsınız hocam, ben rüyamda 4 odalı bir evdeydim, ev boştu, her tarafını beyaza boyuyorum ama evin bir köşe direğinde çatlak vardı, boyayla kapatmaya çalışıyorum. Ama kapanmadı sonra içine bakıyorum çatlağın kalın uzun demirler varmış iyi diyorum bu yıkılmaz diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir