Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Boş Havuz Görmek

Rüyada boş havuz görmek neye çıkar?

Merhaba, Rüyamda çok ferah bir köşkte idim. Köşk genel olarak temizdi. Yalnız birkaç boş havuz vardı içinde. Benden otuz yaş büyük bir çift (gerçekte maddi durumları iyi olan bir tanıdık bir çift) misafir olarak bana geleceklermiş. Durumları kötüleştiğinden geliyorlarmış. Ben de onlar gelmeden havuzları süpürüyorum. Geliyorlar. Yaşlanmış buluyorum onları. (Yıllardır görmediğim tanıdıklar) 32, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada boş havuz görmek yorumu

Rüyada köşk görmek zenginlik, mutluluk ve rahat bir yaşam sürmek anlamına gelir. Köşkte yaşamak, Rüyada kendini köşkte görmek sizi çekemeyenleri alt edeceğinize yorumlanır. Köşkün temiz olması bu zenginliğe ve rahata fazla zahmet çekmeden kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada boş havuz görmeniz şu anda gerçek hayatınızda kendinizi bir sebeple ruhsal ve manevi yönden iyi hissetmediğinizi göstermekte ve bu düşüncenizin yanlış, aynı zamanda gereksiz olduğunu çünkü sorunları aşacak çarelerin mevcut olduğunu anlatmaktadır. Bakınız rüyada havuz görmek tabiri.

Rüyanızdaki misafir çiftin gelecek olması esasında sizin güçlü sosyal iletişim yeteneğine sahip olduğunuzu göstermekte ve bu yeteneğinizi kullanarak başarı, huzur ve zenginliğe ulaşacağınızı belirtmektedir. Havuzu süpürmeniz ise bu konuda çalışmaya başladığınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Boş Havuz Görmek” için 2 yanıt

Evimin bahçesinde yüzme havuzu varmış. Denize çok yakın bir konumda ikamet ediyormuşum. İstanbuldan aile dostumuz olan arkadaşlarimda misafirlerimizmiş. Herkes havuzda yüzüyor. Bende mayomu giyip yüzmeye karar veriyorum. Deniz masmavi ve biraz dalgalı. Havuzamı denize gireyim diye kararsız kalıyorum önce. Sonra havuza karar veriyorum ancak havuzun kenarına gittiğimde büyük oğlumun havuzu boşaltmış olduğunu görüyorum. Bu duruma bozuluyorum. Havuzun içi siyah taşlarla kaplı. Eşime ”madem havuz boşaltılmış ozaman iyice dezenfekte olacak şekilde temizleyip öyle yeniden dolduralım ” diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir