Rüyada Mağazada Hırsızlık Yapmak

Rüyada mağazada hırsızlık yaptığını görmek neye işarettir?

Merhabalar ilginize şimdiden teşekkür ederim. Rüyam şöyle idi: şu son günlerde pek moda olan pkk provokasyonları sırasında ben ve eşimde o ortamdayız fakat çıkan olaylar sonucu mağazalara falan kaçışıyoruz. O esnada bir mağazaya girip canımızı kurtarmak istedik yalnız mağaza boştu yeni açılacak yeni boyanmış tertemiz bir dükkandı yerde duran boya ve tiner kutularını alıp çıktık eşimle
hayırdır inşallah, rüyam bundan ibaret.

Rüyada mağazada hırsızlık yapmak yorumu

Rüyanız rüya çeşitleri sayfasında anlatıldığı gibi Birinci tür rüyalar sınıfında olup, çok popüler olan, gündemde fazla yer alan bir olayın bilinçaltınızı etkilemesi sonucu görülen bir rüyadır ve değerlendirmeye alınmamalıdır.

Normal şartlarda rüyada mağazaya girmek ve hırsızlık yapmak rüya tabirlerine bakmak gerekirse;

Rüyada bir mağazaya girmek rüyayı gören kişinin reel yaşamında kendisinin, ailesinin veya sevdiği birinin bir ihtiyacını karşılamak için bir adım attığını ancak bu ihtiyacı karşılamak için şu anda hazır olmadığını temsil eder. Rüyada hırsızlık yapmak yaptığınız hatalı bir iş ya da davranış veya verdiğiniz yanlış bir karar yüzünden işleriniz altüst olacak anlamını taşır. Bu önemli bir rüya olup dikkate almak gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir