Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek

Rüyada Boş Mezar Taşı Neye Delalet Eder?

Rüyamda en yakın arkadaşımla macera olsun diye soygun yapıyorduk ama polisler çevremizi sardı. Onlardan kaçmak isterken polis beni vurdu ve öldüm. Mezarımın orada çok eski zamanlardan kalma tarihi bir minare vardı ama minarenin camisi yoktu. Birde mezar taşım boştu yani ne adım ne ölüm tarihi yazmıyordu. Rüyamda neden mezar taşımı boş bıraktılar diyordum.

Sonra yanımdaki mezarda yatan teyze “kızım kalk ezan oku” dedi, “ama ben ezan okumayı bilmiyorum ki” dedim. Bana “kızım sen çok günahkarsın, bu günahların hesabını nasıl vereceksin, bari senin yerine ben ezan okuyayım da günahların azalsın” dedi ve başladı ezan okumaya. Sonra elinde kağıda yazılı bir dua kağıdı vardı, bana uzattı ve “bari bu duayı oku” dedi. O duayı okurken çok ağladım sonra polisler  geldi mezarımın başına, aralarında mezarın tekrar açılacağı gibi şeyler konuşuyorlardı, korkuyla uyandım.

Lütfen cevap verin, bunlar ne demek? 23 yaşında üniversite öğrencisi kızım. Bu aralar çok sıkıntılı günler geçiriyorum hem maddi hem manevi anlamda. Babamı işten attılar ona çok üzülüyorum. Teşekkür ederim.

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek Tabiri

Mehtap selam, gördüğün rüya gerçek hayatında yaşamın maddi ve manevi yönü arasında bir denge kuramadığını, bazı zamanlar maddiyata kafayı fazla taktığını, bazı zamanlar ise maneviyat konularını fazla düşündüğünü ifade etmektedir.

Rüyada soygun yaptığını ya da bir soyguna katıldığını görmek rüya sahibi insanın uyanık hayatında iç dünyasını alt üst eden ve o kişiyi bir takım iç sorgulamalara sürükleyen bir hata yaptığını ya da bir günah işlediğini gösterir, bu durumdan bir an önce kurtulmak, huzura kavuşmak için bir şeyler yapmak gerektiğini ifade eder. Rüyada gördüğün polisler hakkında açıklamayı polis rüya analizi sayfasında bulabilirsin. Gördüğün camisiz tarihi minare ise kişinin işini zamanında yapması (maddi, manevi tüm sorululuklar kastedilmektedir) aksi halde bunun sıkıntısı yaşayacağını göstermektedir..

Boş mezar taşı görmek rüyayı gören insanın yaşamında  haram ile helal, günah ile sevap ya da  iyi ile kötü kavramları arasında zihinsel karmaşa yaşadığını ve bu halin daha uzun sürmemesi için bazı şeyler yapmak gerektiğini ifade eder. Bu konuda mezar taşı rüya tabiri sayfasını da inceleyin.

Ezan okumak veya ezan okuyan biri görmek hakkında açıklamayı ezan yorumu sayfasında inceleyin. Dua alçak gönüllülük, Allah’a yakın olmak simgesidir.

“Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek” için 2 yanıt

Selamın aleyküm ben rüyamda eski oturduğum mahalledeydim sonra birinin ” Hakkı bey yapma ” diye bağırdığını duydum sonra eski evimin bulunduğu sokağa koşan insanlar vardı sonra biri yüksek sesle tekbir getirdi sanki kurban keser gibi oraya vardığımda babam yere uzanmıştı adam ayaktaydı biçak ya adamın elindeydi yada babamın üstünde idi ama kan görmedim etrafta toplanan insanlardan bazıları gülüyordu sanki babamın kesilmesi hoşlarına gitmiş gibi yorumlarsanız çok sevinirim. Burak 29 yaşındayım ve evliyim

Burak merhaba, rüyanda eski oturduğun evde olman, eski mahalleni görmen aslında şu anda güncel hayatında bir şeylerin seni sıktığını, geçmişe özlem duyduğunu anlatmaktadır. Eski mahallede babana olanlar ise büyük ihtimalle bir suçluluk duygusu taşıdığını anlatmaktadır. Lütfen babanın öldüğünü görmek rüya tabiri sayfasını da inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir