Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada boş mezara bakmak

Rüyada boş mezara bakmak ne demektir?

Merhaba ben rüyamda dört ay önce ölmüş arkadaşımın mezarını ziyaret etmeye gidiyordum, giderken yolda boş bir mezar vardı ona baktım ve ilerledim, arkadaşımın mezarına geldiğimde yan tarafta bir mezar daha vardı, buda hayatta olan başka bir arkadaşımın ismi yazıyordu. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada boş mezara bakmak yorumu

Değerli okurum, rüyada mezar görülmesi rüyayı gören insanın iç dünyasında yaşamının manevi yönüyle alakalı mesaj verir. Dikkat ederseniz rüyanız baştan sona mezar konusuyla ilgili geçiyor ki bu durum sizin reel hayatınızda işlediğiniz günahlar veya yaptığı yanlışlar nedeniyle yoğun bir iç hesaplaşma ve vicdan muhasebesi yapmakta olduğunuzu işaret etmektedir. Detaylı bilgi için mezar yorumu sayfasını okuyun.

Rüyada boş mezar görmek veya bir boş mezara bakılması iyi bir rüya değildir. Rüyayı gören insanı şaşkınlığa uğratacak bazı gelişmelere, arkadaşların yanınızdan kaybolup sizinle irtibatlarını kesmelerine ve yalnız kalmaya işaret eder.

Mezar taşında birinin adını görmek, gördüğünüz isimdeki kişiyi tanıyıp tanımamakla alakalı açıklanır. Tanıdığınız hayattaki birinin adını görürseniz bunun anlamı onunla ilişkinizde dengeyi kurmanız gereken bir durum olduğunu temsil eder. Tanımadığınız birinin ismini görürseniz o zaman bu rüya öteki dünyayı aklıdan çıkarmamak gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüya olarak kabul edilmelidir.

“Rüyada boş mezara bakmak” için 2 yanıt

Ruyamda ölmus babaannemle mezar satin aldim. Sonra annem halam ve babaannemi bir yerde birakip “ben gidiyorum” dedim. Annem yasiyor halam ve babaannem oldu. 21, Kadın, Bekar, Diyetisyen.

Selam dnysyg, rüyada mezar satın aldığını görmek gerçek hayatınızda unutmak istediğiniz bazı olaylar, deneyimler yaşadığınızı, hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteğinizi simgeler. Ölmüş babaanne ise bazı sorunlarını paylaşacak, ona akıl danışacak veya kendine örnek alacağın birine ihtiyaç duyduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir