Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Boş Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada boş parfüm şişesi görmek nedir?

Rüyamda hoşlandığım erkeğin elinde kırmızı renkte boş bir parfüm şişesi görüyorum. Bu insanla uzun bir süredir görüşmüyoruz ve bu insan beni gördüğü yerde yüzüme bakışlarını çevirip beni izliyor. Bense bir gemideyim ve onu görmüyorum yani varlığından beni izlemesinden bile habersizim, rüyamda arkadaşlarımla eğleniyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız lütfen? Rüyanın unsurları : hoşlandığı erkek, parfüm şişesi, boş şişe, kırmızı parfüm, gemide olmak, arkadaşlarla eğlenmek.

Rüyada boş parfüm şişesi görmek tabiri

Gördüğünüz rüya yeni bir aşkı, ilişkiyi işaret etmekle birlikte lütfen bakınız parfüm bu yeni ilişkide bazı tehlikelere dikkat çekmektedir. Kırmızı renk bunu ifade eder.

“Rüyada Boş Parfüm Şişesi Görmek” için 3 yanıt

Ben de ruyamda arkadasimin benden birissi araciligiyla parfum istedigini gordum. Cantamdan parfum sisesini cikardim ancak icinde cok az vardi. Yorumlarsaniz sevinirim. Tesekkurler simdiden :)

Merhaba, kusura bakmayın ben bu sefer sadece ufacık bir soru sormak istiyorum rüyamla ilgili. Rüyamda yatağımda kapağı açık kırmızı bir parfüm şişesi gördüm. Sitenizde aradım fakat kırmızı parfüm şişesinin anlamını bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Tekrar teşekkür ederim.

Rüyamda çocukluk arkadasimi gordum bizim apartmanin onunde oturuyorduk ve ayakkabi kutusu boyunda bi’kutu cikardi icinde 2-3 tane parfum sisesi vardi mavi renkli parfum sisesini aldim ve kokladim daha sonra kutuya geri koydum ve elime bi’ anda bir telefon aldim rengi siyahti o telefon arkadasiminmis ve ben sifresini hemen girdim sonra da arkadasima bak senin telefon sifreni biliyorum dedim bu ruyanin psikolojik veya baska bi’ anlami var mi acaba??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir