Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Boş Tabut Görmek

Rüyada boş tabut görmek neye işarettir?

Merhaba ben dream. Annemin gördüğü rüyayı anlatmak istiyorum, yorumlarsanız sevinirim. Annem, rahmetli dedemle babaannemi bizim eve gelmiş karşılıklı oturuyorlar görmüş, abime bir şeyler diyorlarmış, abimde anneme “ben gidiyorum anne” demiş, (ama annem gittiğini görmemiş)

Sonra annem yan tarafında boş tabut görmüş. Yorumlarınız için teşekkürler. Rüyanın unsurları: boş tabut, rahmetli baba, anneyi, oğlunu görmek.

Rüyada boş tabut görmek yorumu

Merhaba. Buradaki yorum anneniz hakkındadır.

Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder.

Rüyada anne görmek, annesini, anayı, anneyi görmek doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterir. Anneler bizi doyurur, büyütür, korur, bize rehberlik edip bizlere hayat verirler. Bazı insanlar halen kendilerini annelerinin bir parçası (ana kuzusu) olarak görürler ve kendi öz benliklerini bulmaya ve kişiliklerini geliştirmeye çabalarlar. Ana, anneyi, Anneni rüyada görmek bu gelişimin bir parçasıdır.

Rüyada oğlunu görmek Erkek evlat servet, zenginlik manası taşır. Rüyada onun gideceğini söylemesi, gitmesi annenizin önünde bekleyen zenginliğe kavuşabilmesi için bir engel olduğunu gösterir.

Rüyada tabut görmek ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer tabut boş ise kimi uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder.

Benim yorumum; annenizin gerçek hayatta uzlaşma konusunda sorunu var ise, belki de bu uzlaşmasız yönü sebebiyle önündeki servete kavuşamadığını simgeleyebilir.

“Rüyada Boş Tabut Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda 3 tane tabut gördüm, üst üste dizilmiş sonra birinde ayet asılmış olduğunu gördüm, eşime dedim ki “bu ayet sayfasını al oku”. Bunun anlamı nasıl yorumlanır? teşekkürler.

Rüyada çok güzel bir tabut görmek
Rüyamda çok güzel bir tabut gösterdiler ve bana “içine gir” dediler, bende “daha hazır değilim, olmaz” dedim ve tabut uzaklaştı ama tabuta girip girmemek konusunda teredüt ettim, “daha canlıyım ama” dedim, içine girmedim

Süleyman merhaba,
Rüyada tabut görmek ana rahmini işaret eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ise bazı uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir