Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Boşanma Davası Açmak

Rüyada boşanma davası açtığını görmek ne demektir?

Rüyamda tanımadığım biriyle evlenmişim, eşime boşanma davası açacakmışım, boşanalım diye mektup yazıyorum  ama eşim bir şey demiyor, yüzüğümü çıkarıyorum eşime verecekken eşimin yüzüğü de bende kalıyor, annem geliyor “sakın boşanma” diyor, bende vazgeçiyorum boşanmaktan ama eşim “neden vazgeçtin” diye sormuyor.

Eşimi polisler götürüyor, bende avukata gidiyorum “eşimi kurtarın” diye, rüyamda eşimle hiç konuşmuyoruz, birde rüyamda “bu kızın çocuğu erkek olacak” diye konuşan kadın sesleri duyuyorum, lütfen yorumlayın. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada boşanma davası açmak yorumu

Melda selam, görmüş olduğun rüyanın bir mesaj verdiğine inanmıyorum. Sen halen bekar birisin, evlenmiş olduğunu, boşanmak istediğini görüyorsun ki bana göre bunlar senin gerçek yaşamda uğraşacağın, kafanı takacağın bir sorunun olmadığını, kafayı takacak gereksiz ve boş şeyler aradığını gösterebilir.

Ülke işsizlik, açlık, cinayet, yolsuzluk, rüşvet, yalan, iftira ile kavrulurken senin böyle rüya görebilmen belki de gerçek yaşamla hiç bir alakası olmayan, çevresinden habersiz, olaylardan habersiz, gamsız, kedersiz ve duyarsız bir ruh haline sahip olduğunu ifade edebilir.

“Rüyada Boşanma Davası Açmak” için 2 yanıt

Eşinin boşanmak istediğini görmek
Rüyamda böyle 4 kişi oturuyoruz, bir bayan var eşimin ondan hoşlandığını görüyorum, eşim benden ayrılmak istediğini soyluyor ve o kızın yanına gidiyor, tam o sırada kalabalık uzaktan akrabalar geliyor, ben ağlayarak başkasının evine gidiyorum ama çok üzülüp aglıyorum “beni bırakma” diyorum “o kızı istiyorum ben” diyor. 21, Kadın, evli, ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir