Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Boşanma Davası Görmek

Rüyada boşanma davası görmek nedir?

Merhaba, şu anda eşimle boşanma dava sürecimiz devam ediyor ve dava sürecimin ve sonucunun bana hayırlı olup olmayacağı hususunda dün gece istihare namazı kılarak Allah(c. c)’ü Teala’ya dua ettim.

Uykuya dalacağım vakit üzerime bir ağırlık çökerek uyudum ve gece seher vakti gerçekle rüya arası kapalı olan gözlerime beyaz araba farı çarpması şeklinde bir ışık yoğunluğu ile gözlerimi açarak uyandım. yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 10 Ocak 2010, 17:46

Rüyada boşanma davası görmek yorumu

Boşanma rüyaları gerçek yaşam olayları ve getirdiği stresi yansıtabilir. Boşanma rüyaları bir geçiş aşaması veya eski alışkanlıklarını değiştirmek aşamalarında sık görülür. Rüyada ışık görmek açıklaması için ışık sayfasını inceleyebilirsiniz. Rüyada ışık görmek Her konuda başarılı olacaksınız anlamını taşır. Rüyada parlak ışık görmek muradınıza ereceğinize işarettir

“Rüyada Boşanma Davası Görmek” için 2 yanıt

Şu an eşimle boşanma aşamasındayım, gerçek hayatta da üzerine çok düştüm, hep tersledi, yalvardım bile, rüyamda da aynı şekil gördüm anlamı nedir acaba?

Kendi babamı evimizin tapusunu almış eline annemi boşamak isterken kardeşlerinin de ona bu konuda akıl verdiklerini hissediyorum ve sinirlenip onları arıyorum, babamda ısrarla benimle tartışıyor annemi boşamak konusunda, bende çok sinirleniyorum, babamla tartışıyorum ve bir ev uğruna annemi nasıl boşarsın nasıl böyle bir şeyin hesabını yaparsın derken uyandım rüyamın anlamı nedir? 39, Kadın, Evli, Çalışmıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir