Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Boşanma Görmek

Rüyada boşanmak neye delalet eder?

Merhabalar. Rüyamda bir arkadaşımı gördüm, bundan bir gün once bir şey sormak için beni aramıştı, o gecesi onu rüyamda gördüm. Kendisi evli ve ben onu boşanmış gördüm ve normalmiş gibi söylüyor, “haberin yok mu” diyor, “hayır” diyorum, “çoktan bitti” diyor “en iyisi” diyor. Bende icimden dusunuyorum nasil geciniyorsun falan derken uyandim. Ne anlama geliyor acaba ?

Kimden: Hulow
Cinsiyetiniz:Kadin
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:Evli
Anahtar kelimeler: Arkadaşın boşandığını görmek, boşanmak

Rüyada boşanma görmek rüya tabiri

Birinin eşinden ayrıldığını, birisinin boşandığını görmek, gerçek yaşam olayları ve getirdiği stresi yansıtabilir. Yani bu arkadaşınız gerçekten eşin ayılmış ya da ayrılacak olabilir ya da yaşadığınız bir stres bu rüyaya yol açmış olabilir.

Rüyada boşanmakeşinden ayrılmak, eşiyle boşandığını, eşinden ayrıldığını görmek hayatınızda istediğiniz farklı şeyler arasında öncelik sırasını doğru tespit etmeniz gerektiğine işaret eder. Belki kimi konularda kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini anlatır. Birinin eşinden ayrıldığını, birisinin boşandığını görmek gerçek yaşam olayları ve getirdiği stresi yansıtabilir.

“Rüyada Boşanma Görmek” için 4 yanıt

Rüyada boşanma kararı almak
Selam, rüyamda kayın valideyle bir tartışmadan dolayı eşimle boşanma kararı alıyoruz. Eşim benim ailemdeki herkese haber vererek eve çağırıyor ablam, annem ve ağabeylerim hepsi toplanıp bir yandan benim eşyalarımı toplayıp kırmızı bir valize dolduruyoruz, bir yandan da annemin yaptığı börekleri yiyoruz. Ben boşanma kararından dolayı çok mutlu oluyorum. Bu rüyayı cuma günü sabah saat 5 gibi gördüm, yorumlarsanız memnun olurum.

Rüyada boşanmak, eşiyle boşandığını görmek, hayatınızda istediğiniz farklı şeyler arasında öncelik sırasını doğru tespit etmeniz gerektiğine işaret eder. Belki bazı konularda kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini anlatır

Rüyamda yeğenim abimin kızı güzel bir elbise giymiş, merdivenden çıkıyordu ve bende “kız bana da bak” diyordum, yeğenim bu sene 8. Sınıf Lise sınavlarına girdi yorumlarsanız memnun olurum.

Rüyamda küs olan kız arkaşımı gördüm.Evime geliyodu ağlamış halde dedim noldu esimden bosaniyorum dedi ben şok oldum. Benimle küs olması evime gelmesine baya şaşırmıstım.sonra dedim bebek nolcak dedim. Dedi düstü iyice aglamaya basladi. Ben cok üzüldüm tabi eskisinde kaldim ruyanin teselli ettim. Acaba ne anlama geliyo bu ruya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir