Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Boşluğa Düştüğünü Görmek

Rüyada boşluğa düştüğünü görmek ne demektir?

Arada bir görüyordum bu tarz rüyaları ama bu son zamanlarda çok sık görmeye başladım, karanlık bir boşluğa düşüyorum ama o karanlığın başı sonu yok ve git gide dahada karanlık bir yere doğru düşüyorum, sonra aniden bir korkuyla uyanıyorum. Bu rüyayı görmemin nedeni nedir sizce? Rüyada boşluğa düşmek neyi işaret eder? 20 yaşında bekar bayanım.

Rüyada boşluğa düştüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada boşluğa düştüğünü görmekRüyanızın önemli olduğunu düşünüyorum. Rüyada boşluğa düşmek, boşluğa düştüğünü görmek, tüm çabanızın boşa gittiğini, bir projenin sona erdiğini veya ilişkinin koptuğunu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada düşmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Boşluğa Düştüğünü Görmek” için 4 yanıt

rüyamda yeğenimi merdiven boşluğuna düşerken gördüm.tutmaya çalıştım ama elimden kaydı gitti

Hilal, Ariff
Rüyada düşen birini görmek, gerçek yaşamda sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu ya da bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde bazı güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgeler.
Kendi durumunuzu gözden geçirin, böyle bir durum var ise onun etkisinden kurtulama yollarını araştırın.

Rüyada hamile yengenin merdivenden düştüğünü görmek
Benım yengem hamile ve onu rüyamda gördüm, merdivenlerden inmeye çalışırken yüz üstü düşüyor, karın kısmı darbe alıyor ve ayağa da kalkamıyor, bu rüya ne anlama geliyor? şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir