Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Boşluk Görmek

Rüyada boşluk görmek ne demektir?

Rüyada boşluk görmekRüyamda yükseklik bir yerdeyim, yanımda kimi arkadaşlarım var, önümde bir boşluk var aşağıyı görebiliyorum ama ayağını atsan çok rahat karsıya geçebilirsin, bütün yanımdakiler geçerken ben kesiliyorum sanki ayağımı attığım anda düşecek mişim gibi korkudan yere çöküyorum, sanki nefesim kesiliyor. Bu neye işarettir?

Rüyada boşluk görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada boşluk görmek yaşamınızda bir şeyin eksik veya yoksun olduğunu göstermektedir. Bu kısır emek, duygusal bir boşluk ya da yalnızlık olabilir. Rüyada boşluğa düşmek, boşluğa düştüğünü görmek tüm çabanızın boşa gittiğini, bir projenin sona erdiğini veya ilişkinin koptuğunu gösterir. Boşluktan geçmek güç ve dayanıklılık simgesidir.

Bir boşluktan atladığını görmek rüyayı gören kişinin yaşamında eksikliğini hissettiği bir şeyi elde etmek için adım atacağını gösterir, boşluktan başarıyla geçerse buna kavuşacağına rivayet edilir. Boşluğa düşmüş birini veya bir şeyi görmek kişinin sahip olduğu küçük hedeflerini hafife almaması gerektiğini belirtir, şu anda görünüşte küçük olan hedeflerin başlangıç için olduğunu ve büyümesi için büyük potansiyele sahip olduğunu temsil eder.

“Rüyada Boşluk Görmek” için bir yanıt

Ben eşim ve bir yabancı çok yüksek bir yere çıkıyoruz, ora da oğluma göre ayakkabı görüyorum ve almak istiyorum ama almıyorum. Sonra gitmemiz gerekiyor ama bir boşluk var. Oradan atlayıp şehit olacakmışız. Ben eşime sarılıyorum ve beş altı defa Kelime-i Şahadet getiriyorum eşimde kısık sesle tekrarlıyor. Yere düşüyoruz, bir kaç arkadaşım Kelime-i Şahadet’i doğru söylemediğimi söylüyor. Ama ben doğru söylüyordum. İki tane boğa görüyorum ikisininde boynuzunda ve kendinde kıvılcımlar var. Ama çok sakinlerdi. 23, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir