Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Boşnak Görmek

Rüyada Boşnak görmek neye delalet eder?

Rüyamda gemiyle Karaköy’e geçiyorum, iş saati olmadığı için gemi çok tenha, insanlar kimi gazete okuyor kimisi sohbet ediyor O anda geminin benim karşı tarafımda tek başına oturan temiz yüzlü bir adam dikkatimi çekti, mahcup bir şekilde bana baktığını fark ettim, benim onu gördüğümü anlayınca hemen yüzünü diğer tarafa çevirdi ama onun bana baktığını yakaladığımı anlamıştı. Aklım bu adamda kaldı, beni birine mi benzetti yoksa bana ilgi mi duydu diye beynim yoğun bir şekilde sorgulamaya başladı. Sonra düşünmekten vazgeçtim, camdan denizi ve martıları seyretmeye başladım ki o anda “affedersiniz” diyen kibar ve tatlı bir sesle irkildim, biraz önce göz göze geldiğimiz çocuk ayakta yanımdaydı, “buyurun” dedi, “bir şey sorabilir miyim” dedi, ses tonu o kadar tatlıydı ki buna hayır demek imkansızdı ve “evet, sorun” dedim. Bana “acaba siz Boşnak mısınız?” dedi, şaşırdım ve “hayır ben Boşnak değilim, neden sordunuz” dedim.

Bana “ben Boşnağım, bizim kızlara çok benziyorsunuz, uzun boylu, çok güzelsiniz, merak ettim” dedi. Sözleri çok hoşuma gitti “teşekkür ederim, ne yani sadece sizin kızlarınız mı güzel olur yani” dedim ve aramızda tatlı bir muhabbet başladı. Kendisi çok akıllı, entellektüel, esprili biriydi ve vaktin nasıl geçtiğini anlamadık, gemi iskeleye yanaşınca muhabbetimiz bitti. Uyandığımda anladım ki bu adam benim hayalimdeki kişiydi ama bu sadece bir rüyaydı. Bundan ne anlam çıkarmalıyım. 24, kadın, bekar, çalışıyorum

Rüyada Boşnak görmek yorumu

Serpil merhaba, bana göre rüyanız hayalinizdeki erkek arkadaş, sevgili veya eş profilini tanımlıyor ve beyniniz bu profile uygun birini belirli bir senaryo ile karşınıza çıkarmış; akıllı, entellektüel, esprili, yakışıklı, temiz yüzlü birisi. Rüya bu bilgileri vermesi açısında size bir fayda sağlayabilir ancak böyle birini bulacaksın, böyle birisiyle karşılaşacaksın gibi pembe hayale kapılmamak gerekli.

Rüyada Boşnak birisini görmek karşılaşacağınız bazı engelleri azminizle aşacağınızı gösterir ve hedeflerinize ulaşmada doğru hareket ederseniz cesaretinizin artacağına işaret eder. Rüyada Boşnak olmak veya Boşnak olduğunu görmek rüya sahibinin içgüdülerinizi ve enerjisini doğru kullandığını gösterir ve bu sayede başarı ve mutluluğun her zaman onun yanında olacağını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir