Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Bot Görmek

Rüyada bot görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben rüyamda geçen gece şelale gibi yerden bir şişme bot ile iniyorum, içinde iki tane kız çocuğu var, ufak ama botla aşağıya iniyoruz, böyle normal şelale gibi ama ben dümdüz iniyorum, hiç sekmiyor bot, sonuna geldiğimde şelale bitiyor, sonunda su çok az böyle, kirli gibi duruyor ama orada bitiyor su, sonra tekrardan bota binmek için yukarı çıkmak için minibüse biniyoruz, kız çocuğunun biriyle diğeri de otobüse binmiş bu arada eşimi kaçırmışlar. Benden farklı farklı oyunlar oynamamı istiyorlar sonra uyanıyorum yorumlarsanız sevinirim. 29, Erkek, Evli, Çalışıyor, sıkıntılı.

Rüyada bot görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada şelale görmek sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif düşüncelerinizden kurtulduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir.

Rüyada bot görmek, duygu ve düşüncelerinizi güzel ifade etme yeteneğine sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada bota binmek, botla gezinmek, bot kullanmak, bu rüya daha çok bot ile gezindiğiniz suların durumu ve zaman ile birlikte yorumlanır. Deniz veya göl suyunun berrak veya kirli, dalgalı ya da dalgasız olması ve bir başka açıdan gündüz gece, havanın aydınlık karanlık olması ile ele alınır. Bot ile gezindiğini görmek sizin sorunlar karşısındaki çözüm üretme yeteneğiniz hakkında bilgi verir.

Rüyada bottan atlamak veya bottan düşmek, sizin bilinçaltı ve kendinizin bilinmeyen yönleriniz ile yüzleşmek için hazır olmanız gerektiğini temsil eder. Botun batması, botun devrilmesi ya da botun kayaya çarpması çevrenizdeki olası tehlikelere karşı uyanık olmanızı tavsiye eder.

Not: burada anılan ayağa giyilen giyecek anlamında değil, deniz ya da gölde, su üzerinde yüzen bot ( kayık, tekne ) anlamındadır.

Bot görmek teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda bot görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Bot Görmek” için bir yanıt

Mrb iyi günler. Ben rüyamda şişme bot ile denizdeydim.Yanimda erkek arkadasmda vardi. Botun uzerinde denizde geziyorduk.Sonra o denize atladı.Ben onu botun üzerine almaya calisirken elinden tutup. O beni denize çekti bilerek. Ben yüzmeyi bilmiyordum, onada söyledim bilmedigimi.ona tutunarak denizin yüzeyinde durabiliyordum.Arkadaslarimda ben botun üzerindeydi onların yanina cikmaya calisiyordum cikamiyordum. Erkek arkadasima tutunarak öyle kaldım sonra uyandim.Deniz dalgasiz temiz ve hava gündüzdü.İlginiz icin şimdiden teşekkürler. ,bayan,bekar,çalismiyor,moralsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir