Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bot İle Gezindiğini Görmek

Rüyada bot ile gezmek neye işarettir?

Merhabalar. Rüyamda sakin yeşil renkli bir denizde yanımda hatırlayamadığım bir kişi ile birlikte botta geziyoruz. Botun dengesi bozuluyor ve bottan düşüyorum. Bottaki diğer kişi yüzme bilmediği için onu kurtarmaya çalışıyorum, botu dengede tuttuktan sonra ben boğulma tehlikesi geçiriyorum.

Kendimi dengede tutmaya çalışıp bota çıkmaya çalışırken çok büyük olmayan gri renkte bir köpekbalığı botun çevresinde dolaşmaya başlıyor. Bu arada suyun içinde batıp çıkıyorum, denizin dibi görülmüyor, yemyeşil. Diğer kişiyi sağlama aldıktan sonra köpek balığından kurtulmak için çok hızlı yüzüyorum o kadar hızlı ki uzakta olan beni kurtarmaya yanaşan büyük gemiye hemen yetişiyorum ve beni gemiye alıyorlar.

Sonra gemide denizden çıktıktan sonra duş yapmak istiyorum ve bir bayandan kullanmak için avucuma biraz pembe renkte şampuan alıyorum. Bayana ayıp olmasın diye üstüme gömleğimi giyiniyorum ve duş yapıyorum. Ancak gömleğin rengi siyahtı. Rüyam bununla sınırlı. Yorumunuz ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Rüyada botla gezindiğini görmek yorumu

Merhaba. Rüyada dalgasız deniz, sakin deniz görmek gerçekleşmesi mümkün olan hayallerinizi ya da özel yaşamınızda tatmin olduğunuzu, huzurlu bir yaşama kavuştuğunuzu simgeler.

Rüyada bot görmek , duygu ve düşüncelerinizi güzel ifade etme yeteneğine sahip olduğunuzu gösterir.
Rüyada bota binmek, botla gezinmek, bot kullanmak, bu rüya daha çok bot ile gezindiğiniz suların durumu ve zaman ile birlikte yorumlanır. Deniz veya göl suyunun berrak veya kirli, dalgalı ya da dalgasız olması ve bir başka açıdan gündüz gece, havanın aydınlık karanlık olması ile ele alınır. bot ile gezindiğini görmek sizin sorunlar karşısındaki çözüm üretme yeteneğiniz hakkında bilgi verir.

Rüyada köpek balığı görmek öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir. Köpek balığı saldırısına uğramak Bir ağrılı, zor veya duygusal anlamda kötü dönem geçirmekte olduğunuzu simgeler.

Rüyada şampuan görmek arınma, temizlik, üzerinizdeki kimi negatif duygu ve düşüncelerden uzaklaşmak, feraha kavuşmak, rahatlamak simgesidir. Rüyada berrak, tatlı suyla duş aldığını görmek ruhsal veya fiziksel yenilenme ve mağfiret simgeler. Bu rüya hayatınızın yükünü yıkadığınızı ifade eder. Rüyanın unsurları: yeşil deniz, botla gezinmek, bottan düşmek, boğulma tehlikesi, köpekbalığı, duş yapmak, şampuan, sakin deniz.

“Rüyada Bot İle Gezindiğini Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben Hakan, rüyamda olan olayları pek sırasıyla ve rüyamın hepsini hatırlayamıyorum ama yorumlarsanız sevinirim.
Rüyamda bir ortaokul öğrencisiydim ve okuldaydım ilk olarak okulda çok büyük bir havuz vardı bildiğimiz büyük havuzlardan değil gerçekten çok büyük bir havuz vardı ve orada dalgalar vardı, havuz kare şeklindeydi ve havuzun etrafı tahtalarla çevriliydi ve .Havuzun kapısı havuzun çaprazından açılıyordu sonra orada bir şişme bot vardı ben o şişme bota bindim ve o büyük havuzda şişme botla havuzun en ilerisine yani önümdeki çaprazına gittim sonra orada bir yer kırıktı ve ben oradan dışarı baktım orada bir okul vardı küçük ve 1 katlı bir okul ve orada herkes yabancı bir dil konuşuyordu sonra arasından baktığım tahtayı girebileceğim bir yer açtım yanı tahtayı kırdım sonra oradan o okula doğru gittim sonra bakarken o okuldaki öğretmen diğerleriyle yabancı dil konuşurken benimle birden Türkçe konuşmaya başladı sonra arkamda müdür yardımcısı belirdi ve beni arkadaki bizim okula götürmeye başladı sonra benim okulum olmayan yani diğer okuldaki öğretmen bana küçük bir ceza veririz falan dedi tam hatırlayamıyorum sonra müdür yardımcısı beni hemen bizim okula soktu, sonra orada kardeşimi gördüm ve yanına geldim birlikte yürümeye başladık sonra 3 tane arkadaşımı gördüm 3’üde kardeşti(onlar gerçek dünyada da onların 3’üde kardeş)sonra onlar vücutlarına zincir gibi bir şey yaptırmışlar dillerinde de bir tane zincir gibi bir şey vardı sonra bana da zorla yaptırdılar kardeşime yaptırmadılar sonra rüyam bitti yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir