Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bowling Görmek

Rüyada bowling görmek neye delalet eder?

Rüyada bowling görmekRüyamda eski sevgilim yeniden bana dönüyordu, bir bowling salonunda buluştuk, hem bowling oynayanları seyrediyorduk hem de konuşuyorduk, ben kendisine “beni neden terk ettin” diye sordum, bana cevap vermedi, mahçuptu ve utanıyordu. Arkasından “neden bana geri döndün” dedim, o da bana “gidecek başka yerim yok” dedi, bu cevap üzerine gidip bir bowling topu kapıp kafasına geçirdim, yere devrildi ve kafası kanamaya başladı, sonra “eyvah ben ne yaptım” diye ağlamaya başladım.

Ben bu çocukla 2 yıl çıktıktan sonra onunla evlenmek için evden kaçtım, evliliği yapamadık, hazır olmadığını ve ev kuramayacağımızı söyledi, bende o zaman kendisine “kazık kadar adamsın, bunları neden başında söylemedin” diyerek onu terk ettim, ailemin yanına döndüm. Sonra gitti bir kaç ay sonra başkasıyla evlendi, hayatım boyunca onu affetmeyeceğime yemin ettim. 25, kadın, bekar, çalışıyor.

Rüyada bowling görmek yorumu

Değerli okurum hem gördüğün rüya hem de gerçek hayatında yaşadıkların çok ilginç, Allah kimseye göstermesin, zor bir durum. Kusura bakma ama sende de büyük hata var. Yazdıklarından anladığım kadarıyla bu olayı yaşadığında 20 yaşın üzerindeymişin, iyice emin olmadan sen neden evden kaçtın? bu aceleye gerek var mıydı? Lütfen ilk önce eski sevdiğini rüyada görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada bowling görmek dayanma gücü ve konsantrasyon sembolüdür. Rüyayı gören kişinin bu konularda daha güçlü olmak için çaba sarf etmesi gerektiğine yorumlanır. Bowling oynamak hayallerini gerçekleştirmek için daha fazla çalışmak ya da daha randımanlı olmanın yollarını bulmak gerektiğini simgelerken oyunda kazandığını görmek hedeflerine ulaşmanın kolay bir yolunu bulacağınıza delalet eder. Rüyada bowling oynayanları görmek hedeflerinize ulaşmak için daha sosyal olmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyanın devamında gelişen konuşmalar ve olaylar ise daha sonrasında pişman olmamak için kişinin söylediklerine ve yaptıklarına daha fazla dikkat etmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir