Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Boxer Görmek

Rüyada boxer şort neye delalet eder?

Selam. Garip bir rüya gördüm, rüyamın tamamını hatırlamıyorum bir kısmında birisiyle kiralamak için ev arıyorduk. Başka bir rüyamda ise dışarıdayım, altımı tamamen çıkarmışım şortumu ve boxer imi yanıma koymuşum, altım tamamen çırılçıplak işiyorum, etraftakiler çıplak olduğumun farkında ama bakmıyorlar.

2.defa idrar yapıyorum çok rahatsız olmuyorum sonra boxeri giyiyorum, o zaman 2 tane kız bakıyor gülüyorlar, sonra şort elimde alışveriş merkezine giriyorum ve şortu içeride giyiyorum, bu ne anlama geliyor teşekkürler. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada boxer görmek yorumu

Rüyada boxer şort görmekRüyada kiralık ev aradığını görmek yaşamınızdaki değişim ihtiyacınızı simgeler. Bu değişim büyük ihtimalle yaşadığınız muhitten sıkıldığınızı, yeni bir çevreye katılmak, yeni bir mahalle veya şehirde yaşamak isteği olabileceği gibi iş, aşk veya öğrenim hayatında olabilir. Burada en önemli konu, değişim olumlu yöndedir.

Rüyada boxer şort görmek rüya sahibi için değişim sinyali olup, rüyayı görenin yeni bir projeye hazırlandığını ve kendini daha net bir şekilde ortaya koymayı düşündüğünü temsil eder. Boxer giymek ya da boxer giydiğini görmek rüya sahibinin gerçek hayatta olduğundan genç göründüğünü veya onun şakacı tavrını simgeleyebilir. Beyaz boxer atacağınız adımın sonunun aydınlık olacağına yorumlanır.

Rüyada çıplak olduğunu görmek örtbas etmek ya da unutmak istediğiniz bir şey olduğunu işaret eder. Çıplaklığından utandığını görmek bu şeyin elinizde olmayan dış faktörler sebebiyle ortaya çıktığını ve gelişmelerin istediğiniz yönde olacağını simgeler.

“Rüyada Boxer Görmek” için 3 yanıt

Yaşım 18, bekarım, öğrenciyim, bu aralar günah işliyorum ama uzun süredir namazlarımı aksatmazken birden böyle bir günah işlemem beni derinden sarstı. Rüyamda ayak baş parmağıma bir çivinin battığını gördüm ve çıkarmak için uğraşırken bir ses “bak bu senin işlediğin günahtan dolayı başına geldi” dedi ama canım gerçekmiş gibi yandı, lütfen cevabınızı bekliyorum. Birde gri bir boxer yanımdaki arkadaşta da aynısı var, kızların içindeyiz giymek için tenha bir yer arıyoruz, kızlarda bizlere gülüyor bunu da yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Tayfun selam, rüyada ayağına veya vücudun herhangi bir yerine çivi batması adımlarınızı dikkatli atmanız gerektiğini, yaptığınız işlere, söylediğiniz sözlere çok dikkat etmeniz gerektiğini ifade eder. Boxer konusunda sayfada verilen bilgilerden bir mesaj çıkarmalısınız.

Ruyada bir tas merdivnlerden bi gurup halinde asagiya iniyorum. Halay ekibindeymisim. 2. Siraya geciyorum bastaki insanla ben evlenecekmisim bi topluluk var herkes bzi izliyor. Gelin damat bu diye halay basi ve bana bakiyor. Halay basi banada bi beyaz mendil veriyor ve hep beraber halay cekiyoruz sonra arkamzdan bi televzyon aciliyor ve ordada halay videosu cikiyor sonra ondan izleyerek yapmaya calisyoruz. Sonra ben ordan ayriliyorum bi askeriyenn icinde buluyorum kendimi bikac kisi var ama ne konustuklarini hatirlamiyorum. Sadece sivil giyinmis karsimda oturan bi askerin turku soledigini duyuyorum askerlikle ilgili bisy mars gbi diyebilirim.dugulaniyorum gururlaniyorum bianda. Ve ruyam hep aksamda geciyor ayrica gercek hayatta evliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir