Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Boy Atmak

Rüyada boy attığını görmek neye delalettir?

Rüyamda eski sevdiğim çocukla yeni sevdiğim çocuğu bir arada gördüm. Eski sevgilim kısa boyluydu ama rüyamda boy atmıştı ve yeni sevgilimden daha uzun duruyordu ve gözüme daha yakışıklı göründü. Eski sevgilim arabasıyla beni ve yeni arkadaşımı okula bırakıyordu, yolda yeni sevgilime takıldı, ona laf soktu “senin ehliyetin var mı? araba kullanıyor musun?” diye, o da “ehliyetim yok ama çok güzel araba kullanırım, istersen bir hafta sonu kapışalım dedi.

Okula geldiğimizde vedalaşıp ayrıldık, okuldaki diğer arkadaşlar “sizi bırakan yakışıklı kimdi” diye sordular bende eski sevgilimin adını hatırlayamadım ve “mahalleden bir arkadaş” diye geçiştirdi. Rüyanda eski sevgilinin adını unutmak neye işaret eder? şimdiden teşekkürler. 18. kadın, flört, öğrenci.

Rüyada boy atmak neye yorulur?

Rüyada boy atmakNalan merhaba, gördüğün rüya hayatında aşk konusunda bazı şüpheler, kararsızlıklar ya da pişmanlıklar yaşadığını göstermekte, bu durumun sende önemli bir kafa karışıklığı yarattığını göstermektedir. Eski sevgilinin adını unutmak bunun ifadesidir. Ayrıca eski sevgilini görmek sayfası ilgini çekebilir.

Rüyada boy atmak, uzamak rüyayı gören insanın kişisel gelişiminin devam ettiğini, daha iyiye, daha mükemmele doğru ilerlediğini simgeler. Bu rüya öte yandan gerçek hayatta yükselme, büyüme, ilerleme veya daha fazla kazanca sahip olma işareti de olabilir. Rüyada birinin boy attığını, uzadığını görmek canlılık ve mutluluğu temsil eder. Rüya sahibinin hayatta ön sıralarda olmak, ilk etapta olmak ya da iyi bir konumda yer almak için daha fazla gayret göstermesi veya işinde randımanlı olması gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir