Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Boyacı Görmek

Rüyada boyacı görmek neye delalet eder?

Ben gerçek yaşamda bir muhabbet kuşu bakıyorum, onunla konuşuyorum, onu çok seviyorum. Geçen hafta gördüğüm rüyada evimizin badana yapıldığını gördüm. Badana yapılırken ben evden çıkmışım, bir işim varmış. Birkaç saat sonra eve geliyorum ve odamın siyaha boyandığını görünce şok oluyorum, anneme “anne ne yaptınız ya, siyah boyanır mı oda” diyorum.

Annem de gayet rahat bir tavırla “kızım boyacı usta siyah tavsiye etti, yeni moda bu renkmiş” dedi. Öfkeden saçlarımı yolarken muhabbet kuşumun kafesine gözüm ilişti, boyacı kafesi de kuşumu da siyaha boyamıştı ve ben çıldırdım, yerdeki az kalmış siyah boyayı alıp boyacının kafasından aşağı döktüm ve “adam sen manyak mısın, başıma bela mısın, odayı siyaha boyadın tamam, bari şu kuştan ne istedin” diye bağırdım. Bu rüya beni çok etkiledi, inşallah hayırlara işarettir? 25, kadın, nişanlı, çalışıyor.

Rüyada boyacı görmek yorumu

Rüyada boyacı görmekNermin selam, bu değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada evinin boyandığını görmek rüyayı görenin evinde ailesini sevindirecek bazı gelişmeler yaşanacağına yorulur. Siyah asaletin rengidir ancak odanın siyaha boyanması hayatınızda ortaya çıkacak gelişmelerin başlangıçta size sıkıntı vereceğini, bu değişime ayak uydurmakta zorlanacağınızı ancak arkasından bu durumun sizi sevindireceğine delalet eder. Boyacının muhabbet kuşunu siyaha boyaması ise birinin vesile olmasıyla üzerinizdeki ürkeklik veya kişisel gelişim eksikliğinden kurtulacağınızı anlatmaktadır.

Rüyada boyacı görmek çevrenizde ayıpları örten, yardımsever birini işaret eder, Tersi ise insanların açığını arayan kötü niyetli birini ifade eder. Rüyada boya yapmak, boyacı olmak, boya yaptığını, badana yaptığını görmek bir hile veya iftiraya maruz kaldığınızı ve onun kötü etkilerini gidermek için çaba sarf ettiğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir