Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Boyama Görmek

Rüyada boyama görmek ne demektir?

27 yaşında muhasebeciyim, vertigo rahatsızlıgım var ama henüz tanı konulmadı doktor muayenesini olduğum akşamı bu rüyayı gördüm.

Rüyamda çok geniş ve uzun merdiven görüyorum. Merdiven boya yapılıyor bende yan odadan kafamı uzatıp bakıyorum. Merdivenin en tepesini göremiyorum fakat çok koyu bembeyaz boya dökülerek geliyor o şekilde boyama oluyormuş, aşağıya doğru baktığımda merdivenin kimi yerleri boyanmamış, oraya daha boya gelmiyor, yukarı tekrar baktığımda çok yoğun koyu boya geliyor, boya aktıkça merdivenler kendiliğinden boyanıyor, birkaç çocuk merdivenlere gidiyor, bende yanlarına gidip kızıyorum, kurumadan girmeyin bozacaksınız diyorum. anneleri de var onlara da kızıyorum çocuklarınızı alın boyayı bozacak diyorum. sonra bir anda büyük bir yemek sofraları verilmiş, orada oturup yemek yiyorum.

Rüyada boyama görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bir yeri veya bir şeyi boyamak, boyadığını görmek sizin iç duygularınızı ifade eder ve boya rengi incelenmelidir. Rüyada istenen rengi elde etmek için boya karıştırmak sizin hayatınızdaki kimi olayları birlikte ele alarak incelemeniz gerektiğini işaret eder.

İpuçları: boyama rüya açıklaması ne anlama gelir, boyama rüya yorumu neye delalet eder, boyama rüya meali ne demek, neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı ne. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada merdiven görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Boyama Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Sevgilinin Saçını Sarıya Boyamak
Merhaba ben Setenay, rüyamda evde sevgilimin saçını sarıya boyuyordum, aslında boyamak istediğim renk o değildi ama sarı oluyordu ve dipleri boyanmamış oluyordu. Sevgilim aynaya bakınca boyayı beğeniyordu, herkes beğenmişti ama ben yaptığım boyayı beğenmemiştim. Acaba bunun anlamı nedir? teşekkür ederim.

Setenay merhaba, öncelikle eski sevgili sayfasını okumalısın. Rüyada başkasının saçını boyamak başka birinin saçını boyadığını görmeniz rüyada saçını boyadığınız kişiyle ilgili olarak açıklanır ve o kişinin dış görünüşünün tarafınızdan beğenilmediğini simgeler. Bakınız rüyada saç boyamak sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir