Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Boyasının Aktığını Görmek

Rüyada boyasının akması neye işarettir?

Merhaba admin, Dün gece ilginç bir rüya gördüm ve yataktan bozuk moralle kalktım, rica etsem yorumlar mısınız? Rüyamda saçım kısa ve mordu, kahküllerim vardı (normalde uzun, düz ve sarıdır) , sonra yağmur yağıyordu ve saçımın boyası yağmurun altında akıyordu, bende “off ya yarın keşke okula mor saçlı gitseydim” diyordum, acaba ne anlama geliyor? bunun manası nedir? yazar mısınız? Rüyada saçının boyasının aktığını görmek.

Rüyada boyasının aktığını görmek neye yorumlanır?

Kübra merhaba, neden hakkınızda bilgi vermezsiniz anlamıyorum, bilgi vermezseniz yorumlarda Güllü ablanın fallarına benzer, yani salla sallayabildiğin kadar. Biz böyle bir şeyi tercih etmediğimiz için hep saygın kalmak istiyoruz. Mesela bu rüyada yaşın çok önemli. Eğer yaşın 15 ise bunu manası ayrı 25 ise daha farklıdır. Bu konuda benim söyleyecebileceğim ancak genel şeyler olabilir.

Öncelikle rüyada saç görmek sayfasını ziyaret edip dikkatle okumalısın. Oradaki bilgiler ve içinde bulunduğun ruh halini bir arada değerlendirip rüyada saçının kısa olduğunu görmek, rüyada saçlarının mor boyalı olduğunu görmek ne demek araştırmalısın. Ben saçının boyasının aktığını görmek ne demek onu söyleyebilirim. Rüyada saçlarının boyasının aktığını görmek bil hileli durumla karşı karşıya olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda dürüst olmayan, yapmacık tavır veya davranış ya da söz ifadesidir.

Rüyada yağmur görülmesi iyidir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Yağmurda altında yürümek, sıkıntılardan, hastalıktan kurtulmak demektir. Rüyada yağmurda ıslanmak rüyayı gören aşık ise sevgilisine kavuşacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir