Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birinin Boynuna Sarılmak

Rüyada birinin boynuna sarılmak neye işarettir?

Ben okula gidecek misim bizim sınıfımızdan birisi araba kullanıyor, yanında bir kaç kişi var. Sonra okul formamı giymediğimi fark ediyorum ve ona yalvarıyorum “geri dönelim” diye, oda arabayı geri çekiyor boynuna sarılıyorum. Evimin yerini zor buluyorum, yanımda da bir arkadaşım var. Giyiniyorum ve giderken çantamı unuttuğumu sanıyorum ve daha sonra aldığımı görüyorum. Çok geç kalıyorum okula, sonra bir yere giriyorum, abimde var yanımda.

O yemek yiyor, ilerde biri şarkı söylüyor, sonra adam bana ecenin güzel sesi var o söylesin diyor, ben tanımıyorum adamı. Sonra şarkı söylerken bitiyor.

Rüyada birinin boynuna sarılmak neye yorumlanır?

Rüyanız günlük yaşamınızda, özellikle okulunuzda kendinizi sıkı kontrol altında hissettiğinizi, çalışmalarınızda pek çok ayrıntıyı gözden kaçırdığınızı, konsantre eksikliği yaşadığınızı simgelemektedir

Rüyada birinin boynuna sarılmak, sarıldığını görmek sarıldığınız kişinin niteliğine göre hasret giderme veya yardımlaşmaya işaret eder. Rüyada yakını birinin boynuna sarılmak onlarla işbirliği ve güç birliği ile kimi sıkıntıları aşıp birlikte ilerleme sağlayacağınızı simgeler. Rüyada karşı cinsten birinin boynuna sarıldığını görmek kalbinizi heyecanlandıracak bir karşılaşmaya, tanışmaya işaret eder

Rüyada ölmüş birinin boynuna sarılmak, ölünün boynuna sarıldığını görmek kısa dünya yaşamında hiç kimseyi kırmanın, üzmenin anlamsızlığını anlamanız gerektiğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sarılmak sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Birinin Boynuna Sarılmak” için 3 yanıt

Rüyada boyna sarilmak
Sevgilim olmayan ama tanistigim ve hoslandigim kadinin boynuna sarildim, oda bana sarildi, sonra ben dedim yanlis oldu sen benim boynuma saril dedim, ve o benim boynuma sarildi ve bende ona sarildim, ikimizinde yuzu guluyordu ve cok mutluyduk. Bu ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim

Ben onunlaya cevap
Rüyanızın bir mesaj verdiğini, anlam taşıdığını düşünmüyorum. Bana göre rüyanız, günlük yaşamınızda kafanızı taktığınız bir konunun uykudaki yansımasıdır.

Merhaba, ben 17 yaşında bekar ve lisede okuyan bir öğrenciyim, son zamanlarda rüyalarımı hatırlamıyordum, ancak son gördüğüm rüyayı gayet net hatırlıyorum. Rüyamda hiç beklemediğim bir anda bir çocuk bana çıkma teklifi ediyor. Ama çocuktan hoşlanmıyorum ve hayır diyorum, uzuldugunu gorunce de ona sarılıyorum. Gerçek hayatta da hoslandığım birisi var ve hoslandığım kişinin de bana baktığını görüyorum arada. Sizce bu rüyamın anlami nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir