Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Boynuna Dolanmış Yeşil Yılan Görmek

Rüyada boynuna dolanan yeşil yılan görmek ne demektir?

Rüyamda boynuma dolanmış iri yeşil bir yılan gördüm. Yılanın başını sağ tarafımdan sağ elimle gırtlağından tutup boynumda iken herkese göstermeye çalışıyordum, gayet korkusuz, heyecanlı birazda sevinçliydim. Bu rüyamın anlamı nedir acaba. ben 27 yaşında bekar bir erkeğim. Rüya unsurları iri yilan, yeşil yilan, boyunda yilan, yılan gırtlağı, yılan tutmak. 12. 02. 2010 / 21:38 tarihinde gönderilmiş

Rüyada boynuna dolanmış yeşil yılan görmek neye yorulur?

Rüyada yeşil yılanlar dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Boynuna Dolanmış Yeşil Yılan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada annenin boynuna yılan dolandığını görmek
Ben annemi rüyamda boynunda yılan dolanmış bir şekilde gördüm. Anlamını çok merak ediyorum. 20, Erkek, Bekar, Çalışıyor, meraklı

Ufuk merhaba,
Rüyada yılan görmek esas olarak beş ana konuda bilgi verir: gizli korku ve endişe, ihanet düşmanlık, gizli düşmanlık, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmak veya yaşam enerjisi ve sağlık.
Annenin boynuna yılan dolanması bu beş konudan birinin annen hakkında bilgi verdiğini işaret edebilir ki eğer annen şu anda hasta ise bir iyileşme sürecine girdiğini işaret etme ihtimali yüksektir.

Ben rüyamda yeşil ince bir yılanın boynuma dolandışını gördüm. Dışarıdaydım ve ayağımda topuklu ayakkabı vardı.Ayağımı yere her vurduğumda boynumu daha çok sıkıyordu. Bu ne anlama geliyor. Söyleyebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir