Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Boyunbağı Görmek

Rüyada boyunbağı görmek neye delalet eder?

Rüyamda mevsimin ilk karı yağmış etraf diz kapağımın üzerine kadar kar olmuş, her taraf bembeyaz ve içimden “hayırdır inşallah, bu ayda bu kadar kar yağması hayra alamet değil, Ekim ayında böyle kar yağarsa Ocak Şubatta kim bilir ne kadar kar yağacak” diye düşünürken aniden pat diye suratıma bir kartopu geldi. Apartmanın çocukları kartopu savaşı yapıyorlardı ve beni oyuna çağırdılar. Yüzüme yediğim kartopu yüzünden önce sinirlendim ama onların neşesini görünce sinirim geçti “yok ben oynamayacağım, sizi seyredeceğim, ama bir daha yüzüme kartopu atmayın, tamam mı” dedim.

Bir süre onları izledim, çok mutlulardı. Bir süre sonra üst komşumuzun tatlı küçük kızı yanıma gelip “Erdinç ağabey, boyun bağını verir misin? kardan adam yapacağız, malzememi eksik” dedi. Kısa bir süre düşündüm, çünkü üzerimdeki boyun bağı rahmetli babaannemin elleriyle ördüğü benim için değerli bir şeydi, sonra verdim “boyun bağımı sağlam olarak geri isterim ama” diye ekledim. Çok hoş bir rüyaydı, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada boyunbağı görmek yorumu

Rüyada boyunbağı görmekErdinç selam, gördüğün rüyadaki bütün unsurlar, olaylar, konuşmalar hayırlara işaret olup, seni aydınlık günlerin beklediğini ifade etmektedir. Mevsiminde yağmış kar iyiye delalettir, hayırlı anlam taşır, rüya sahibinin hayatının güzel yönde ilerleyeceğini, iyi günlerin geldiğini, sıkıntısının biteceğini simgeler, bolluk ve bereket içinde günler geçireceğine işarettir. Rüyada kartopu görmek insanın güncel yaşamında mutlu ve sevinçli bir evre içinde olduğunu gösterirken aynı zamanda bu dönemin iyi değerlendirip tadını çıkarması gerektiğine yorumlanır. Rüyada boyunbağı görmek, boyun bağı takmak konusunda detaylı bilgiyi rüyada atkı sayfasında inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir