Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Boyunduruk Görmek

Rüyada boyunduruk görmek neye delalet eder?

Ben 26 yaşında 1 kız çocuk annesi kadınım, çocuğum doğunca işi bıraktım, şu anda onunla ilgileniyorum. Rüyamda eşimle kavga ediyoruz ve kocam boynuma hayvanlara takılan bir boyunduruk takıyor, ben ağlıyorum “bunu takamam, bununla bebeğime nasıl bakarım” diyorum ama kocam çıkarmıyor “bundan sonra böyle yaşayacaksın” diyor. Çok kötü uyandım, kabus gibiydi, bunu neye yormalıyım?

Rüyada boyunduruk görmek yorumu

Sevda merhaba, rüyada eşini görmek rüya geçen olaylara bağlı olmakla birlikte genel anlamda onunla aranızda çözülmesi gereken bazı meseleler olduğuna rivayet eder. Rüyada eşiyle kavga ettiğini görmek rüya sahibi kişinin eşiyle arasında bazı sorunlar bulunduğunu ve bu sorunları karşılıklı konuşarak çözmesi gerektiğini anlatır ve ilk adımı onun atmasının yararlı olacağını ifade eder.

Rüyada boyunduruk görmek kişinin gerçek yaşamında kendini hapsedilmiş, sıkışmış, özgürlüğü elinden alınmış olarak hissettiğini simgeler. Rüyada boyunduruk takmak veya at, eşek gibi hayvanlara takılan boyunduruk taktığını görmek gerçek hayatınızda sabır ve gayretle elinizdeki işi bitirmek gerektiğine işaret eder.

Bu bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz durumu da göz önüne alarak gördüğünüz rüyanın verdiği mesajı tespit etmeli, ona göre bazı şeyleri gözden geçirmelisiniz ki ben durumu tahmin edebiliyorum. Hayatta bebek sahibi olmak büyük bir sorumluluk gerektirir. Sizin bebeğiniz nedeniyle yaşam tarzınızda büyük bir değişim olmuş durumda ve bu değişim sürecinin bazı sıkıntılar doğurması gayet normaldir. Sabır ve karşılıklı anlayış ve el birliği ile bunları atlatacağınıza inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir