Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Boyut Değiştirmek

Rüyada boyut değiştirmek neye işaret eder?

Ben rüyamda bir yakın arkadaşım ile Eminönü’nde dolaşıyordum. Arkadaşım gerçekte bir Hristiyan. Onunla farklılık ve alışkanlıklar üzerine konuşuyor, onların güzel olduğundan bahsediyorduk. Aniden boyut değiştirdik, zaman ve mekan değişti. Bir anda eski bir zamana gittik. Rüyamda gittiğimiz mekanda bir cadde vardı. Biraz önce Eminönü’nde dolaştığımız cadde. Farklı zamana geçinde arkadaşımda degisti. Onun yerinde yanımda başka bir yakın arkadasım vardı. Beraber gezdik, sonra bir yerde oturduk.

Bu sırada kapı çaldı, kısa boylu, orta yaşlı bir kadın kapıyı açtı ve bir şeyler söyledi, hızla kapıyı tekrar kapadı. Herkes ona doğru merakla baktı. Kapı yeniden çaldı, aynı kadın bize doğru bakarak “O geçmişteki cezanızı soruyor” dedi. Ardından kapıyı acti. Boyle insan gibiydi ama değildi, kadının bir kanadı vardı. Elinde ise büyük de bir sopa duruyordu. Kadın bize “sizi ona vermeyeceğim, hemen kaçın” dedi. Ben arkadaşımla kaçmaya başladım. Kadın bizim yanımızda geliyoru. Kadın bahsettiği cezanın 10 sene öncesine ait olduğunu anlattı.

Biz bir eve girerek saklandık. Bir pencere sinekliğini yırttık. Gelirse oradan kaçacaktik. Adam oraya geldi ve bizi buldu. Sonra tekrar kaçtık. Adam bizi kovalarken elinde asa benzeri bir şeyle koşuyordu. İkide bir “mutlak” deyip duruyordu. En sonunda bize yetişti. Elinde duran nesneyi bize doğru tutup “mutlak” dedi. Arkadaşım ve ben hareketsiz kaldık. Arkasından adam bizi başka bir yere götürdü. Neresi olduğunu bilmiyorum ve detayları da hatırlamıyorum. Adam bize cezamızı sordu. Bir cadde gösterdi ve “o caddeden geçtiniz mi” diye sordu. Arkadaşım geçtiğimizi ama arabalara bakmadığımızı söyledi. Adam bir resim gösterdi. Kendi fotoğrafı vardı ve üzerinde KORIN KOPPER diye bir yazı vardı. O suada ben yeniden kaçtım. Ama kaçma anında tekrar boyut değistirdim. Yengemin evinde olduğumu fark ettim. Sonra yengemin mutfağına gittim. Masada yemek vardı, yemeği elime aldım. Yemeğin ne oldugunu bilmiyorum. Sonra pencerenin yanına gittim. O yaratık tekrar gelir diye ama gelmedi. Ben o sırada uyandım. Uyandığım anda sersem gibiydim. Yüz üstü yatmıştım ve ensem ağrıyordu. 17 yaşında Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli garip

Rüyada boyut değiştirdiğini görmek nasıl yorumlanır

Cansel merhabalar, dikkat edilirse rüyanda geçen olaylar ve rüyadaki unsurlar birbirleriyle ile tamamen uyumsuz, bu senin gerçek yaşamında kimi şeylerin zihnini çok karıştırdığını ve bu zihin karışıklığı sebebiyle sağlıklı düşünemediğini, olayları birbirlerine karıştırdığını ve bir an önce bu durumdan çıkmak için bir şeyler yapman gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada boyut değiştirmek neye işaret eder diyen okuyucularımız için anlatmak gerekirse rüyada başka bir boyuta geçmek, boyut değiştirdiğini görmek yaşamınızda ruhunuz ile vücudunuz arasında bir uyumsuzluk olduğunu, iki arasındaki ahengin bozulduğunu ifade eder.

“Rüyada Boyut Değiştirmek” için bir yanıt

Merhaba,
Ben ruyamda bir kadın bir erkek farklı boyuttan gelen insan gorunumlu 2 varlık gordum. Bir tanıdıgım beni ruyamda su sekilde uyarıyordu, dikkat et erkek olan seni kendisine asık etmeye calısacak ve gercekten bana karsı cok ilgili davranıyordu ve beni etkiliyordu.Bu 2 varlıkla aramızda bir bağ olustuktan sonra bana kendi boyutlarını gosterdiler,kafamı soyut bir delikten içeri soktum ve kendi boyutlarında insan gorunumlu degıllerdı, kırmızı ve koyu bir ortamdı yaratıga donustuler fakat bende korku uyandırmadılar. degısık bir ruyaydı yorumunu cok merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir