Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Boz Yılan Görmek

Rüyada boz yılan ne anlama gelir?

12 eylulde babami kanser hastaligindan kaybettik, kendisi eczaciydi. Vefat etmeden 4 ay önce hastaligindan dolayi eczaneyi kapatmistik. Annem dun gece rüyasında babami gormus, eczanesindeymis fakat eczanede bir yatak varmis, yatakta lacivert takim elbiseli yatiyormus, karşısında da yine takim elbiseli olarak dukkan sahibini gormus, fakat dikkatli bakinca onun dukkan sahibi olmadigini, daha kısa boylu ufak bir adam olduğunu gormus.

Birden boz bir yılan belirmis ve hizla eczanenin karşı kaldirimina kacmis. Bu bizim için çok önemli ne anlama geliyor bu rüya, yardımci olursaniz çok seviniriz. Gönderen Sebnem,

Rüyada boz yılan görmek tabiri

Sebnem merhaba, öncelikle başınız sağ olsun demek istiyorum, Allah babanıza rahmet, sizlere sabır versin. Acınız çok büyük, tahmin edebiliyorum ve henüz daha çok taze. İnsanlar kaybettikleri sevdiklerini sık sık rüyalarında görürler, bu ayrılık acısı, özlem, sevgi işaretidir. İnsan beyni, kaybettiği sevdiğini değişik semboller, simgeler veya olaylarla çoğu zamanda anıları tazeleyerek anar, bu bir nevi self meditasyondur. Bu zamanda görülen rüyalar genellikle yorumlanmazlar. Zaman geçip, ayrılık acısıyla yaşamayı öğrendiğimizde rüyalar seyrekleşir ve daha anlamlı mesajlar vermeye başlar. Batı ülkelerinde bu zaman 6 ay olarak genelleşmiştir.

Bence rüyanızdaki tek mesaj boz yılan olabilir. Boz rengi yılanlar toprağı işaret eder. Toprağa basmanızı, dokunmanı, üzerinizdeki negatif enerji toprağa akıtıp, hafiflemek, rahatlamanız gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Boz Yılan Görmek” için 6 yanıt

Ben rüyamda orta uzunlukta bir sürü boz yılan gördüm. nereye gitsem orada yılan vardı. adım atamıyordum.ve çok korktum. acaba bu rüyanın anlamı nedir yardımcı olur musunuz??

annemin rüyasında bir akrabada tavanda boz bir yılan görülüyor bu yılanı ilk gören annem oluyor onu bir akrabanın yardımıyla silah ile öldürülüyor bu yılan 3-4 de bölünüyor ardından bir siyah sarı yılan aynı yerden yine çıkıyor o tavandan yere düşüyor sonrada kaçıp gidiyor. yorumlarınızı bekleriz

Merhaba benim adım Sadiye, bu aralar çok rüya görmeye başladım, o yüzden gördüğüm rüyaların yorumlanmasını istiyorum, bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Rüyamda bir bay birde bayanın elinde bir poşet var, o poşetin içindede çok büyük şekilde boz yılan gördüm “ne yapıyorsunuz siz onu” diye sormaya başladım, bir yılan daha vardı ama onun içinde yılan değil sadece kabuğu vardı, yılanın kendisi yoktu sonra ben arkamı döndüğümde diğer yılan benim saçlarıma dolandığını hissettim rüyamda.
21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Sadiye merhaba,
Rüya görmek ve özellikle de rüyaları hatırlamak zihninizin dinlenmiş, sağlıklı olduğunu gösterir ve iyidir. Uykusunu sağlıklı alamayan, kafası karışık veya aşırı stresli kişiler rüyalarını hatırlamaz veya çok zor hatırlarlar.
Rüyada boz yılan görmek, toprağı işaret eder, toprağa basmanızı, dokunmak, üzerinizdeki negatif enerjiyi toprağa akıtıp, hafiflemek, rahatlamak gerektiğini simgeler.

Cok buyuk boz yilan gordum, yilan sonra havaya uctu, sonrada insanlarin tam ortadan yarisini yemeye başladı, biz evin icine gittik, bu seferde kapidan bocekler girmeye basladi ve evde buyuk buyuk fareler vardi ve beni iki ayagimdan isirdi.

Rüyamda tarlamız da turuncu siyah sarı karışımlı büyük bir yılan gördüm topraktan çıktı sonra bir kaçtane küçük boz yılanlar çıkmaya başladı bende korktuğum için kaçmaya çalıştım ama osırada küçük bir boz yılan beni soktu ve ben sıçrayarak uyandım bu ne anlama geliyor çok merak ettim bana yardımcı olabilir misiniz lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir