Rüyada Boz Yılan Görmek

Rüyada boz yılan ne anlama gelir?

12 eylulde babami kanser hastaligindan kaybettik, kendisi eczaciydi. Vefat etmeden 4 ay önce hastaligindan dolayi eczaneyi kapatmistik. Annem dun gece rüyasında babami gormus, eczanesindeymis fakat eczanede bir yatak varmis, yatakta lacivert takim elbiseli yatiyormus, karşısında da yine takim elbiseli olarak dukkan sahibini gormus, fakat dikkatli bakinca onun dukkan sahibi olmadigini, daha kısa boylu ufak bir adam olduğunu gormus.

Birden boz bir yılan belirmis ve hizla eczanenin karşı kaldirimina kacmis. Bu bizim için çok önemli ne anlama geliyor bu rüya, yardımci olursaniz çok seviniriz. Gönderen Sebnem,

Rüyada boz yılan görmek tabiri

Sebnem merhaba, öncelikle başınız sağ olsun demek istiyorum, Allah babanıza rahmet, sizlere sabır versin. Acınız çok büyük, tahmin edebiliyorum ve henüz daha çok taze. İnsanlar kaybettikleri sevdiklerini sık sık rüyalarında görürler, bu ayrılık acısı, özlem, sevgi işaretidir. İnsan beyni, kaybettiği sevdiğini değişik semboller, simgeler veya olaylarla çoğu zamanda anıları tazeleyerek anar, bu bir nevi self meditasyondur. Bu zamanda görülen rüyalar genellikle yorumlanmazlar. Zaman geçip, ayrılık acısıyla yaşamayı öğrendiğimizde rüyalar seyrekleşir ve daha anlamlı mesajlar vermeye başlar. Batı ülkelerinde bu zaman 6 ay olarak genelleşmiştir.

Bence rüyanızdaki tek mesaj boz yılan olabilir. Boz rengi yılanlar toprağı işaret eder. Toprağa basmanızı, dokunmanı, üzerinizdeki negatif enerji toprağa akıtıp, hafiflemek, rahatlamanız gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir