Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Boza Görmek

Rüyada boza içmek ne demek?

Rüyamda genel müdürüm eşiyle oturup boza içerken ben saklanıyordum, sonra beni görüp davet ettiler, yanlarına gittim,  oturdum, bende boza içtim. Bu arada konuşmaya başladık sonra elektrik kesildi, müdürüm elektriğe bakmaya gitti bende eşiyle sohbet ederken uyandım. Lütfen doğru yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada boza görmek tabiri

Salih merhaba, Rüyada müdürünü görmek, iş hayatında bazı sorunlara işaret eder. Bu sorunlar çoğu zaman sizin sabır ve kendini doğru ifade etmekle çözülebilecek sorunlardır şeklinde rivayet edilir.

Rüyada boza görmek genelikle sağlık ile ilgili mesajlar verir. Bu rüya alternatif olarak hidayete ermek, hikmet sahibi olmak, ilim ve takva içinde yaşamak delaleti olabilir. Rüyayı gören insanın hayırlı işler yapmasına ve üzüntüden kurtulmasına, dertleri ve hastalıkları geride bırakıp, şifasını bulmasına, çaresizliğe çözüm, acizliğe çare bulmaya işaret eder. Duasının kabulüne delalet ederken, rüyayı görenin murada ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, özleminin bitireceğine ve sürekli bir kazanca rivayet edilir.

Rüyada boza içmek mide ve sindirim sistemi ile ilgili bir sağlık sorunu yaşadığınızı veya yaşayacağınızı simgeler. Rüyada boza içtiğini görmek derin analizi ise kısa sürecek, önemi olmayan ve hafif bir rahatsızlık meydana geleceğine, hastalığın bir soruna dönüşmeden hemen iyileşeceğine işaret eder.

Rüyada elektrik kesilmesi bir durumu kavrayış ve bakış açısında sizin bir eksikliğiniz olduğunu gösterir. Rüyada elektriklerin kesildiğini görmek alternatif olarak çalıştığınız kimi işlerde başarısızlık yaşıyor ve buna üzülüyorsunuz ifadesi olabilir.

Rüyada boza yapmak, boza hazırlamak, boza pişirmek, boza satmak, boza yaptığını, boza hazırladığını, boza pişirdiğini, boza sattığını görmek maddi konularda rahatlama, kazancında artış olacağını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir