Rüyada Bozacı Görmek

Rüyada bozacı görmek neye işarettir?

Rüyada bozacı görmekHayırdır inşallah, bu rüyayı bir hafta 2 kez gördüm. Rüyamda hoşlandığım çocuk ve onun ailesiyle bir aradayım. Çocuğun ailesi bizi boza içmeye bir bozacıya götürmüşler. Bozamızı içerken eli silahlı biri bozacıya dalıyor ve oturmakta olan birinin kafasına silahını dayıyor. Dükkandaki herkes bizde dahil bozaları yarım bırakıp dışarı kaçışıyoruz. Hoşlandığım çocuğun babası tekrar bozacı dükkanına dönüyor, ben bunu garipsiyorum ve “bunlar ne garip aile, yarım kalan bozasını almak için koca adam silahlı kişinin yanına girdi diye düşünürken gerçeği anlıyor ve kendime kızıyorum.

Meğer adam silahlı kişiyi ikna etmek için içeri girmiş ve adamın elindeki silahı tatlılıkla alıp bir olay çıkmasını önlemiş. Sonra dükkanın dışında bekleşenler hoşlandığım çocuğun babasını alkışladılar. Rüyadan önce korktum ama sonra içimi bir huzur kapladı, ne dersiniz bu çocukla biz sevgili olacak mıyız? 18, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada bozacı görmek yorumu

Serap merhaba, gördüğün rüya hoşlandığın çocuk ile sevgili olup olamayacağını söylemiyor ama hakkında önemli mesajlar veriyor. Birinin rüyasında hoşlandığı kişiyi görmesi aslında o kişinin hayatında bazı düzenlemeler yapmakla hayatı daha mutlu yaşayacağı yönde değiştirebileceğine yorulur.

Rüyada bozacı görmek veya bozacı dükkanına gitmek rüyayı görenin içinde bulunduğu bir kafa karışıklığı ya da sağlık sorunu karşısında ne yapacağını, nereye veya kime gideceğini bilmediğine yorulur, bu durumu danışabileceği birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Rüyada bozacı olmak veya bozacı olduğunu görmek kişinin şu anda yapmakta olduğu işten mutsuz olduğunu ve bir iş arayışı içinde olduğun delalet eder. Boza görmek ya da boza içmek konusunda detaylı bilgiyi boza rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyanın devamında gelişen olaylar hayatında ani bir gelişme sonucu çok şaşırtıcı şeyler duyacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir