Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bozguncu Görmek

Rüyada bozguncu neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilimle okulun bahçesinde bir ağacın altında birbirimize sarılmış konuşuyorduk, sanki yaniden bir araya gelmiş gibiydik. O sırada çok sevmediğim bir sınıf arkadaşım uzaktan bizi gördü ve el sallayıp yanımıza doğru gelmeye başladı. Eski sevgilim “bu kız kesinlikle bir bozguncu, ondan uzak dur, aramızı o bozdu, bana senin hakkında gerçek olmayan şeyler söyledi, o yüzden seni bıraktım ve şu anda onu dinlediğim için çok pişmanım” dedi. Ben “ne söyledi, ne olur söyle onun dersini vereyim” dedim ama söylemedi, ben dedikodu yapmak istemiyorum, sadece sana ondan uzak dur diyorum” dedi, bende “ben bu kızı zaten hiç sevmiyorum” dedim.

Sonra eski sevgilimin sarı papatya koparıp bana verdiğini gördüm. Sizce bu neye işaret, eski sevgilim pişman mı? bana dönecek mi? Onu çok seviyorum. 17, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada bozguncu görmek yorumu

Değerli okurum, senin yaşındaki gençlerin hayatlarının en güzel dönemi olan bu yılların sevgili, eski sevgili, bozgun, bozguncu, dedikodu, iftira vb ile geçmesine inan çok üzülüyorum. Yahu bir tane dahi genç rüyasında buluş yaptığını, doktor olduğunu, bilim insanı olduğunu, suyla çalışan araba yaptığını veya uzayda yeni bir dünya keşfettiğini görmez mi? Üzülmekten başka elimden bir şey gelmemesine üzülüyorum. Çünkü karşımda tüm toplumu yozlaştıran, saçma sapan dizilerle beynini yıkayan, kısa yoldan köşeyi döndürmeye ya da alın teri dökmeden zengin olmaya teşvik eden büyük güçler var ve bu gidişle sonumuz hiç hayırlı olmayacak. Eski sevgiliyle barışmak, konuşmak, sarılmak konularını eski sevgiliyi rüyada görmek sayfasında okuyabilirsin.

Rüyada bozguncu görmek kişiyi çevresindeki bazı kişilere karşı uyarır ve bozgun yapan, ara bozan birini görmek çevrenizde fitne ve düşmanlık duyguları içinde olan kişiler olduğunu işaret eder. Rüyada bozguncu olduğunu, bozgunculuk yaptığını görmek içinizdeki kin ve nefretten bir an önce kurtulmanız gerektiğini işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir