Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bozuk Paralar Görmek

Rüyada bozuk paralar neye işarettir?

Rüyada bozuk paralar görmek
Rüyada bozuk paralar görmek

Merhaba, ben dün gece rüyamda bozuk paralar gördüm. Bozuk paraları tanımadığım bir adam bana vermişti ve o bozuk paraları bir yere yetiştirip birini kurtarmamı istiyordu, bende bozuk paraları alıp birden koşmaya başladım ama koşarken bir başka adam benim arkamdan geliyordu. Benden paraları almak istiyordu ama ben hızlı koştuğum için yetişemedi. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada bozuk paralar görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda sizin iş hayatınızda başarısız olmanızı veya özel hayatınızda sorunlar yaşamanızı isteyen bir adam olduğunu, bunu başarmak için sizi yanlış yönlendirmeye çalıştığını işaret etmektedir.

Unsurlara bakmak gerekirse; Rüyada bozuk para görmek iş hayatında başarısızlıklarla karşılaşacağına, aşk hayatınızda ise sorunlar olacağına işaret eder. Bozuk para saymak, bir olay ya da durum karşısında kendine güven konusunda kimi sıkıntılarınız olduğunu işaret eder. Bozukluk para biriktirmek, kendine güvenmek, ayağını sağlam basmak konularında önemli bir gelişim elde ettiğinizi işaret eder.

Rüyada koştuğunu görmek yaşamakta olduğunuz küçük bir sağlık probleminden kurtulmak ve sağlıklı yaşamak olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda aile yakınları ve akrabaların iyi sağlık haberlerini almaya da delalet edebilir. Rüyada takip edildiğini görmek, başaramayacağınızı düşündüğünüz şeylerden sakındığını ifade eder. Böyle bir düşünceye sahip olmak insanın içe kapanmasına, yeteneklerini kullanmamasına, potansiyel gücünü değerlendirememesine sonuç olarak başarısızlık ve mutsuzluğa sebep olur. Bunun farkında olup ona göre tedbir almak gerektiğine tabir edilir.

“Rüyada Bozuk Paralar Görmek” için 3 yanıt

Istihare yaptim, bir niyet ettim bu rüyayi gördüm. Rüyamda bebegim olmus ( Ama ben bebegi görmuyorum, sadece hissediyorum ve seviniyorum) is yerindeyim, arkadaslar bana hediye para topluyor ama bozuk para, tuhafima gidiyor, bir büyük pencereye dogru gidiyorum disari bakiyorum karanlik, sonra uyandim önce sevindim bebegim olmus diye sonra karanligi görünce icim üzüldü. Yorumlarsaniz sevinirim. 37, Kadın, Evli, Serbest.

Songül merhaba, rüyanız çok önemli mesajlar vermekte ve şu anda bir yeni başlangıç arefesinde olduğunuzu göstermektedir. Bunu büyük ihtimalle kendiniz istiyorsunuz ama içinizde “ya başarılı olamazsam” veya “her şey daha kötüye giderse” şeklinde şeklinde derin endişeler taşıyorsunuz ve bu durum rüyanıza kadar yansımış. Lütfen iyi düşünün ve Allah’tan her şeyin hayırlısını isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir