Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bozuk Pencere Görmek

Rüyada bozuk pencere görmek nedir?

Rüyamda giriş katta bir evde oturuyordum, gerçekteki evim değil ama rüyamda öyleydi. Evin penceresi bozukmuş ve kapanmıyor, bu pencereden içeriye siyah bir süs köpeği girdi cinsi terrier olması lazım. Benimle konuşmaya başladı, “bana iyi davranmıyorlar bir yere kapatıp aç susuz bırakıyorlar” dedi. Bende ona “üzülme ben sana bakarım burada kal o insandan saklarım seni” dedim.

Sonra köpeğin sahibi uzun boylu zayıf esmer çirkin bir adam geldi ve bağırmaya başladı “köpeği geri ver, orada olduğunu biliyorum” diye, ben köpeği saklamaya çalışırken içeriye girdi, yanında bir arkadaşı onu tutmaya çalışıyordu. Adam, “bunlar hristiyan değilse vermem köpeği” diyordu. Ben tam köpeği vermemek için hristiyanım diyecekken adam evin içindeki eşyalara baktı ve “buradan bana eşya verirseniz köpeği size bırakırım” dedi, o sırada annem içeri girdi “bırak ne istiyorsa alsın gitsin” dedi. Adam kanepe yorgan yastık vb. alıp evden çıktı. Ben de uyandım. Biraz saçma ama lütfen rüyamı yorumlayın. çok teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada bozuk pencere görmek yorumu

Şeyma merhaba, öncelikle söylemeliyim ki rüyanın saçması olmaz, değerlisi olur ya da değersizi olur.

Rüyada bozuk pencere veya pencerenin bozulduğunu görmek yaşamda olaylara çarpık baktığınızı, olayları hatalı algıladığınızı simgeler. Çevrenizdeki olaylara farklı bir perspektiften bakmanız ve yeniden değerlendirmeniz gerektiğini ifade eder. Köpek konusunda ayrıntılı bilgiyi köpek rüya açıklaması sayfasında bulabilirsiniz. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmamak için sizin sayfayı incelemenizi rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir