Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Rüyada bozuk saat görmek ne demektir?

Rüya tabirleri siteniz dikkatimi çekti, dün gece gördüğüm bir rüyayı yazma gereksinimi duyuyorum, çünkü sitenizde anlattıklarınız yeterli gelmedi. Rüyamda gündüz vakti bir evde idim, evden çabucak çıkmak için kosusturuyordum ama bir türlü çıkamıyordum, sonra bir anda gözüm saatime takıldı o an saatimin üzerindeki rakamlar dahil her şeyin yok olduğunu gördüm, zaman kavramı yoktu, içinden su damlaları akıyordu. Sonra korku ile uyandım, yorumlarını bekliyorum, şimdiden teşekkürler. Gönderen Halil.

Rüyada bozuk saat görmek yorumu

Halil Merhaba, gönderdiğin rüya çok değerli anlamlar taşımakta. Eğer böylesine kıymetli yeni rüya gönderirseniz mutlaka hakkınıda mümkün olan tüm bilgileri de ekleyin.

Rüyada durmuş saat, bozuk saat, arızalı saat, çalışmayan saat görmek ölüme veya önemli bir hastalığa işaret etmektedir.

Ancak rüyanızdaki saat bozuk olmaktan ziyade içindeki rakamlar, akrep, yelkovan, her şeyin boş olduğunu, saatin içinin boşalmış olduğunu göstermektedir ki bu o zaman  sizin hakkınızda gerçek yaşamda zaman ile ilgili önemli bir mesaj vermekte, zamanın su gibi hızla aktığını göstermekte ve onun kıymetini iyi bilmeniz, onu iyi değerlendirmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyanın unsurları: saat, zaman, su damlaları.

“Rüyada Bozuk Saat Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir