Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada bronzlaşmak

Rüyada bronzlaştığını görmek neye çıkar?

Dün aksam garip bir rüya gördüm, bu sabah birden hatırladım, sanki tv izlemişim de orada görmüş gibiydim, rüyada bir tatil yöresindeyim, kumsala uzanmış güneşleniyorum ve çok güzel bronzlaşmışım, içimden “İstanbul’a döndüğümde arkadaşlarım bana bayılacak” diye düşünüyorum. Bu sırada kumsalın kenarındaki yolda araçlar birden çarpışıyorlar, iki araç üst üste biniyor, bende izliyorum olayları, alttaki araçtan bir erkek kafası birazda vücudu çıkıyor, üstteki araçtaki erkeğin vücudu daha fazla dışarıda. Sonra insanlar yardıma koşuyor, üstteki adamı çekerek çıkarmaya çalışıyorlar, tabi bu arada alttaki adam sıkışıyor iyice, sonunda üstteki adamı çıkartıyorlar ama adamın kafasının yarısı gidiyor ve iki araçtaki 2 adamda ölüyor. Bende yanımda görmediğim biriyle konuşuyorum, bu olayları izliyorum, ona “eğer karışmasalardı yani ambulansı falan bekleselerdi adamlar belkide ölmeden kurtulabilirlerdi” diyorum, “bu şekilde yardım olur mu” diyorum, anlamadan bilmeden rüyam bu şekilde oldu, teşekkür ederim.

Rüyada bronzlaşmak yorumu

Sema selam,

Rüyada tatil yöresi görmek içinizde fırtınalar estiğini ve güzel bir tatil yapmayı çok istediğinizi simgeler. Rüyada tatil yöresinde olmak, tatil yaptığını görmek hayatınızın bundan sonrasını doğru planlamak için bir mola vermeniz gerektiğini, sorunlardan ve sorumluluklardan bir süre uzaklaşmanın size iyi geleceğini temsil eder.

Rüyada bronzlaşmak, bronzlaştığını görmek rüya sahibinin ilkel içgüdülerini ve doğal duyularını temsil eder. Aynı zamanda zor iş bir göstergesidir ve sorumluluklarınıza sahip çıkmak gerektiğini işaret eder. Rüyada bronzlaşan, bronzlaşmış birini görmek güzellik, dikkat çekme anlamlarını simgeler. Aynı zamanda ilkel içgüdüleri ve hayatın karanlık yüzünü ifade eder.

Trafik kazasında birinin öldüğünü görmek bilinç altında bastırdığınız, suçluluk duyduğunuz bir durumdan dolayı kendini cezalandırma güdüsünün açığa çıktığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir