Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada bubi tuzağı görmek

Rüyada bubi tuzağı görmek neye çıkar?

Rüyada bubi tuzağı görmek

Admin bende dün gece bir rüya gördüm, yorumlayacak biri varsa sevinirim. Çünkü oldukça güncel bir rüya.

Rüyada Suriye ile savaş başladığını gördüm. Suriye tankları bize doğru geliyordu ancak ateş etmiyorlardı. Bizim askerlerde tanklara karşı siperde bekliyorlardı ama hiç kimse ateş etmiyordu. Biz sınıra yakın bir yerden toplu olarak olanları seyrediyorduk. Bu arada kalabalığın arasında büyük bir patlama sesi geldi, bir çocuk bir bubi tuzağına basmış ve tuzak patlamış, çocuk parçalanmış. Çığlıklar, feryatlar çok fenaydı.

Ben askerlere “neden ateş etmiyorsunuz” dedim, hiç kimse cevap vermedi, sanırım üstlerinden emir bekliyorlardı ki aynen öyle oldu, üstler yani devlet yöneticileri anlaşmışlar ve Suriye tankları geri çekildiler. Rüyam böyleydi, bir cevap bekliyorum, teşekkürler.

Rüyada bubi tuzağı görmek yorumu

Temel selam, görmüş olduğun rüya tamamıyla birinci grup bir rüya olup, kişinin gerçek yaşamda kendini etkileyen bir olayın uykudaki yansımasıdır. Ülkemizin çevresinde yaşanan ve bizi de etkileyen savaş, çatışma, patlama ortamının sizi etkilemesinin yankısıdır.

Rüyada savaş görmek karışıklık sembolüdür. Rüyada tank görmek kişinin hedeflerine ulaşmak için çatışma ve şiddeti göze aldığını anlatır.

Rüyada bubi tuzağı görmek mahkumiyet ve manevi inançlarda zayıflamayı simgeler. Bir şeye mecbur olmanın kişinin ruh sağlığını olumsuz etkilediğine yorulur. Rüyada bubi tuzağına basmak barış ve huzura kavuşmak için yapılması gereken çok şey olduğunu temsil eder. Bomba patlama sesi duymak beklenmeyen, ani bir haber almaya işaret edebilir.

Bubi tuzağı nedir?
Küçük bir dokunma veya temas ile patlayan, kamufle edilmiş bombaya verilen isimdir. Bir insanın şüphelenmeden zararsız gibi görünen bir nesneyi oynatması veya tehlikesiz sandığı bir işi yapması ile patlayacak şekilde imal edilmiş ve bir patlayıcı madde ihtiva eden düzeneğe verilen isimdir. İngilizce ismi Booby Trap olarak bilinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir