Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Budala Görmek

Rüyada budala ne demek?

Selam ve sevgiler. Rüyamda ölmüş annemi hastanede kucağında bir kız bebek doğurmuş olarak görüyorum. Bebeğin üzerine eğilip “sen kime benziyorsun” diyorum, yeni doğmuş bebek bana bakıp “sana benziyorum” diyor.

Herkes gülüyor şaşırıyorum, kendimi budala gibi hissediyorum. Sonra bebeği biri kucağına alıyor, çok zayıf bir bebek “kaç kg bu” diyorum “850 gram” diyorlar ve üzülüyorum “annem yaşlı ya herhalde bu yaşta kadın iyi beslenemedi, bebek zayıf oldu” diye düşünüyorum “bebeği iyi beslemek lazım, annem ölürse ben bakarım bebeğe” diye düşünüyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada budala görmek tabiri

Aysel selam,

Rüyada ölen anneyi canlı görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, rüyada ölü anneyi görmek onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar.

Rüyada ölmüş annenin doğum yaptığını görmek hakkınızda yeni bir başlangıcı işaret eder, hayatınızda yeni bir dönemin başladığının müjdesini verir ve bu dönemde korkularından kurtulup sevinç ve mutluluğa kavuşacağınıza delalet eder

Rüyada budala olduğunu görmek gerçek yaşamınızda olayları ve işleri saflığa vurarak onlara gereken önemi vermediğinizi ve bu yüzden başınızın sık sık ağrıdığını işaret ederken rüyada kendini budala hissetmek aynı zamanda kişinin yaptığı bazı aptalca hareketler yüzünden aile çevresi içinde ya da arkadaş çevrenizde bazı ağız kavgası, fikir ayrılığı yada kavgayı işaret edebilir. Rüyayı görenin bazı kişilerle yol ayrımı yaşayabileceğini gösterir.

Rüyada budala birini görmek uyarı manası taşır, hayatınız hakkında düşünmeniz ve bazı hedefleri gözden geçirmeniz gerektiğini anlatır. Bu rüya öte yandan onlara zarar vermek isteyen, ailenin tüm özel hallerini ve sırlarını merak eden birini işaret edebilir, düşmanın uzakta değil çok yakında biri olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir